Avaleht Koos koroonast üle RAAMATUSOOVITUS I Terviseedendaja Sven Kabanen soovitab lugeda raamatut “Kuidas olla terve”
RAAMATUSOOVITUS I Terviseedendaja Sven Kabanen soovitab lugeda raamatut “Kuidas olla terve”

RAAMATUSOOVITUS I Terviseedendaja Sven Kabanen soovitab lugeda raamatut “Kuidas olla terve”

Sven Kabanen on tegelenud aastaid Dr.OHHIRA® maaletoojana. Tema huvi tervise edendamise suhtes sai alguse isiklikust kogemusest. “Haigestusin aastaid tagasi ja hakkasin otsima endale lahendusi. Kes otsib, see leiab.  Jõudsin artiklite ja informatsioonini, et terve tervis saab alguse soolestikust,” räägib ta. “Tellisin tol ajal probiootikume ja tänaseks olen aitamas Eesti ja lähiriikide inimesi probiootiliste preparaatide levikuga, et kõigini jõuaks head kogemused justnimelt Dr.OHHIRA® toodetega.”

Sven Kabaneni aitasid need üllatavalt kiirelt. “Olen tänulik dr Iichiroh Ohhirale, kes juba kümneid aastaid tagasi tõi inimesteni vajalikud retseptid aitamaks kaasa tervise taastamisele ja säilitamisele ning viin seda teadmist südamest edasi. Nii on,” ütleb ta.

Üheks oluliseimaks raamatuks, et mõista oma tervist, peab ta doktor Riina Raudsiki raamatut “Kuidas olla terve”.

Kuidas püsida tänapäeva muutuvas ja kriitilises maailmas terve, on muutumas inimkonna põhiküsimuseks. Viiruste levik on hirmutav, kuid samas kahjuks ka mõistetav, kui vaatame meie looduse ja kliimaga seotud muutusi ning inimkonna tegevuse mõju meie keskkonnale.

Tohutu hulk baktereid on meie kaaslased nii organismis kui väliskeskkonnas. Põletikukoldest bakterite leidmine ei tee neist veel põletiku põhjustajat, fookusesse tuleb asetada keha kui tervik. Bakteritel on kehas palju ülesandeid: nad on kõige võimsamad immuunsüsteemi töö toetajad, seedimise soodustajad, ravimite ja toksiinide neutraliseerijad, vitamiinide ja hormoonide tootjad, luude mineraliseerimise kindlustajad, kolesteroolitaseme stabiliseerijad jne. Bakterite hävitamine nii meie sees kui looduses on viinud inimkonna autoimmuunhaiguste küüsi, olukorda, kus immuunsüsteem on muutunud meie enda vaenlaseks. Miks me neid siis ometi hävitame?

Kas me suudame veel taastada bakterite mitmekesisuse maapinnas, põhjavees, jõgedes ja meredes ning peatada metsade lageraie? Mahatma Gandhi on öelnud, et maa võib rahuldada inimeste vajadusi, aga ei suuda rahuldada inimeste ahnust.

Meist endist sõltub, kas me säilime inimkonnana või mitte.
Olukord on kriitiline.

Riina Raudsik 

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga