Avaleht Lugemist Ärkamise kursus
Ärkamise kursus

Ärkamise kursus

Ärkamise kunstKujutlege, et teie suurimad probleemid – probleemid raha, tervise, õnne ja armastusega – kaovad äkitselt. Mida te teeksite? Kuidas te oma aega veedaksite? Kus te elaksite? Milline oleks teie elu ilma piiranguteta?

Kui tahate seda teada saada, siis võtke Joe Vitale „Ärkamise kursus“ ja avastage enneolematu programm oma raskeimate probleemide ületamiseks ja soovitud elu loomiseks. Täiustatud „Ärkamise kursus“ annab teile vahendid, et minna sügavale enda sisse ning avada täiesti uus isiklik ja professionaalne transformatsioon.

Te võite Joed tunda tema esinemise järgi filmis „The Secret“ või selliste bestsellerite autorina, nagu „The Attractor Factor“, „Zero Limits“ ja „The Key“. Nüüd „Ärkamise kursuses“ tugineb ta neile meetoditele ning läheb neist kaugemalegi, et paljastada täpselt, kuidas täielikult integreerida armastus, raha, suhted ja õnn pikaajaliseks holistiliseks eduks.

Järgige Joed, kui ta süveneb oma minevikku nagu ei kunagi varem, arutades ausalt oma võitlusi, mida ta koges pärast oma elu kokkukukkumist. Te näete, kuidas ta kulges ellujäämisest õitsenguni, ning võite ise sama teha. Siis lähete te enda sammsammulisele teekonnale läbi ärkamise nelja staadiumi, jõudes lõpuks ärkamise staadiumisse, Joe töö kulminatsioonini, mida pole paljastatud – kuni praeguseni. Te näete ka Joe põhimõtteid tegevuses, heidate pilgu ärganud miljonäridele ja ärganud suhetele ning saate erilised vahendid, mida kasutada enda oskuste värskena hoidmiseks.

Allikas: Ersen

Kommentaarid