Avaleht Lugemist Häälestu oma sisetundele
Häälestu oma sisetundele

Häälestu oma sisetundele

Häälestu oma sisetundeleSaladus, kuidas elada tõelisemat, rahuldust pakkuvamat, hirmust vaba ja kaastundlikku elu seisneb selles, et lased end juhtida oma kaasasündinud ja võimsal intuitsioonil. Olgugi et vaim ja selle vägi on kõigile avatud, vajab see avastamist ja hoolitsust.

Käesolevas raamatus jagab ülemaailmselt tuntud õpetaja Sonia Choquette meiega oma enam kui 35 aasta pikkust kogemust, kuidas leida sidet tõelise sisemise minaga ning avastada oma hinge eesmärki.

 

 

 

Et ka sina võiksid sellest vaimsest voost kasu saada, annab see dünaamiline ja rõõmsameelne juhend sulle:

  • Neljaastmelise plaani, mis laseb sul äratada oma vaimu, sellele alistuda ning vaimu vooga kaasa minna.
  • Praktilisi harjutusi, mis pakuvad su vaimule ruumi muutuda, samuti hingamistehnikaid, visualiseerimisharjutusi ja küsimusi, mille abil päevikut pidades oma tõelise olemuseni jõuda.
  • Nõuandeid, kuidas luua oma altar, et sul oleks oma füüsiline ruum, mille abil arendada igapäevast spirituaalset tegevust.
  • Palju mõjusaid lugusid isiklikust muutumisest, mis pärinevad autori ja tema klientide elust.

Ükskõik kas sa alles alustad vaistule häälestumist või juba elad selle vooga kooskõlas, on see raamat praegu parim juhataja sinu sisehääleni jõudmisel.

Sonia Choquette on maailmas tunnustatud autor, lugude jutustaja, võnkumise abil tervendaja ning kuue suuna abil spirituaalne õpetaja, kes on jaganud kõikjal maailmas oma juhatust, tarkust ja võimet hinge ravida. Ta on mitme väga populaarse raamatu autor, näiteks „Küsi oma teejuhtidelt”, „Diary of a Psychic”, „Travelling at the Speed of Love” ja „Trust Your Vibes”.

Sonia Choquette on õppinud Denveri ülikoolis ja Pariisi Sorbonne’i ülikoolis ning tal on doktorikraad Ameerika holistliku teoloogia instituudist. Ta elab oma perega Chicagos.

Allikas: Ersen

Kommentaarid