Avaleht Lugemist Paranda oma silmanägemist
Paranda oma silmanägemist

Paranda oma silmanägemist

Paranda oma silmanägemistAvasta Batesi meetod, mis aitab nägemist parandada prillideta.

Praktiline raamat “Paranda oma silmanägemist” juhatab sind tehnikate juurde, mis aitavad parandada nägemist.

Võib juhtuda, et kannate prille tarbetult. Veelgi halvem, võite suure tõenäosusega sattuda allakäiguspiraali, mis võib tegelikult põhjustada teie nägemise halvenemise, nii et vajate üha tugevamaid ja tugevamaid läätsi. Kuid kas te teadsite, et 75% nendest, kes proovivad Batesi meetodit, leiavad, et nende nägemine paraneb märgatavalt?

„Paranda oma silmanägemist“ esitab Batesi meetodi praktiliseks kasutamiseks juba täna – see on lihtne, täpne ja kasulik. Pole tarvis ei spetsialisti juhendamist ega keerulist varustust. Kõik, mida te vajate, on see raamat, kaasa arvatud komplekt silmanägemise kontrollimise kaarte ja harjutusteseeriaid, mis aitavad teil oma silmi ohutult ja loomulikult ümber koolitada.

Töötades nende harjutuste kallal ainult pool tundi päevas ja õppides rakendama mõnd lihtsat tehnikat oma igapäevaelus, on teil kahtlemata võimalus saavutada osalist või täielikku edu. Batesi meetod võib aidata kõikide tavaliste nägemisvigade puhul – lühinägevus, kaugnägevus, astigmatism ja vanaeanägevus. Tuhanded inimesed, kes seda on praktiseerinud, kaasa arvatud selle raamatu autor, ei kanna enam prille. Te võite olla üks neist ja pidage meeles, et see tehnika ei kahjusta teie silmi, see on täiesti ohutu.

Sussexi Ülikooli bioloogiateaduskonna lõpetanud Jonathan Barnes otsustas selle raamatu kirjutada, sest leidis, et eelnevad selgitused olid liiga keerulised või igapäevaelus raskesti teostatavad. Miks mitte proovida? Teil ei ole midagi kaotada peale prillide!

Allikas: Ersen

Kommentaarid