Avaleht Lugemist Treeningukava seljavalu ennetamiseks ja raviks
Treeningukava seljavalu ennetamiseks ja raviks

Treeningukava seljavalu ennetamiseks ja raviks

Treeningukava seljavalu ennetamiseks ja raviksRaamat “Pilatese harjutused seljale”on põhjalik eneseabi käsiraamat seljavalu ennetamiseks ja raviks, kasutades usaldusväärset Pilatese kehakontrolli meetodit.

Kolm inimest viiest tunneb elu jooksul seljavalu, kuid teie ei pea olema üks neist, kui teete õigeid harjutusi. Tugevdades Pilatese kehakontrolli süsteemi abil kere süvalihaseid ning parandades rühti ja suurendades kehateadlikkust, võite seljavaevusi ennetada ja olemasolevaid probleeme leevendada. Pilatese kehakontrolli meetodiga on seljavaevuste vähendamisel saavutatud suurepäraseid tulemusi ning seda soovitavad arstid, osteopaadid, füsioterapeudid ja kiropraktikud.

Siit raamatust võite leida peatükid selle kohta, kuidas selg funktsioneerib, miks tekib seljavalu, missugused on seljavalu liigid ja millal peaks pöörduma arsti poole. Siit leiate nõuanded seljavaevuste ennetamiseks ja detailselt kirjeldatud harjutused painduvuse suurendamiseks ja kerelihaste tugevdamiseks.

Raamatu on kirjutanud kogu maailmas tunnustatud pilatese asjatundjad, kellel on aastatepikkune kogemus seljavalu all kannatavate inimeste aitamisel.

Allikas: Ersen

Kommentaarid