Avaleht Lugemist ET ELURASKUSTEGA PAREMINI TOIME TULLA! Raamat „Metatasandi saladus“ avab saladuste saladuse
ET ELURASKUSTEGA PAREMINI TOIME TULLA! Raamat „Metatasandi saladus“ avab saladuste saladuse

ET ELURASKUSTEGA PAREMINI TOIME TULLA! Raamat „Metatasandi saladus“ avab saladuste saladuse

metatasandi-saladus-kõik-on-võimalik„Metatasandi saladus“ on raamat, mis avab saladuste saladuse; see süveneb Universumi seadustesse, käsitledes ka külgetõmbeseadust. Siit leiate põhjaliku, etapiviisilise manifesteerimisõpetuse, kuidas luua enda jaoks rikkust, armastust, tervist ja õnne, millest olete alati unistanud. Raamat põhineb tõsielulistel sündmustel ja toob teieni tarkuseterad, mida autor on kogunud tarkade meistrite käest üle kogu maailma.

Paljud metasaladuse õpetajad süvenevad selles raamatus põhjalikult ka mitmetesse teistesse olulistesse Universumi seadustesse ja nende praktilistesse aspektidesse.

Selle raamatu autor, psühhoterapeut Mel Gill, on kirjutanud, lavastanud ja produtseerinud ka filmi „Metasaladus“.

Ta on üks juhtivaid eksperte inimarengu vallas ja mentoriks paljudele koolitajatele, loengupidajatele, firmaomanikele üle kogu maailma. Ta on majanduskonsultant ja koolitaja ning on tuntud kui korporatiivse maailma mõttetark, kes nõustab 500 edukama firma hulka kuuluvate ettevõtete tegevjuhte.

Viimased 25 aastat on ta pühendanud hermeetikute filosoofia uurimisele ja ta kasutab saadud teadmisi inimeste aitamiseks, et nad eluraskustega paremini toime tuleks.

Käesolev raamat põhineb tema enda tõsielulistel sündmustel, alates 19-aastasena läbielatud surmalähedasest kogemusest kuni praeguseni, mil temast on saanud „motivatsiooniguru“, ühe raadiosaate juht ja meediapersoon.

Kommentaarid