Avaleht Inspireeriv Epp Kärsin: seks on jumalate kingitus inimestele!
Epp Kärsin: seks on jumalate kingitus inimestele!

Epp Kärsin: seks on jumalate kingitus inimestele!

Rahvusraamatukogus toimuva vestlusõhtutesarja „Must ja valge“ külaliseks 31. jaanuaril on Epp Kärsin, kes räägib avameelselt, kuidas ta jõudis sellesse hetke, et otsustas enda ja Eesti voodielul kardinad eest tõmmata ja tuled põlema panna. Epp räägib, kas ta ei kartnud häbisse jääda, kuidas eestlased seksiteemal kaasa julgevad rääkida, millised on olnud tema teekonna suurimad takistused ja mida ta on õppinud. Kuidas on võimalik, et tema loengutel on käinud juba rohkem kui 13 000 inimest? Kuhu ta selle seksiteemaga üldse välja soovib jõuda?

Kõik saavad küsida vestlusõhtul ära seksiga seotud küsimused, mis neid ammu on piinanud. Epp on lubanud neile otse ja avameelselt vastata. Vestlusõhtule on kuulama ja kaasa rääkima oodatud nii naised kui mehed.

Meie aga jagame Epp Kärsini mõtteid elust, armastusest ja loomulikult seksist.

 1. Kui mehe ja naise emotsionaalne side katkeb, siis ei suuda naine mehega vahekorda astuda. Öeldakse, et armastus on tuli mehe ja naise südames, kui seda armastust südames ei ole ja tuli hääbub hakatakse seda kompenseerima alkoholiga, sest alkohol on samuti tuli.
 2. Ma räägin ilusast ja puhtast naise ja mehe hingede vahelisest armastusest.
 3. Ma soovin, et paaris olevad mehed ja naised puudutavad ja silitavad üksteist ise.
 4. Puudutus on imeline tervendaja, peopesades on südame projektsioon ja puudutus, mis tuleb läbi avatud südame muudab kaaslase sisemaailma!
 5. Enda piirid on kõige tähtsamad, väärtustamine ja austamine ja armastus iseenda vastu. Kui Sa armastad ja austad iseennast, siis alles saavad teha seda teised!
 6. Sina ise oled nr 1, kõik saab aluse Sinust endast.
 7. Armastus on kõige suurem õpetaja, inimene, kes teeb Sulle haiget aitab Sul õppida enda piire kehtestama. Sest türann mees ja naine saab olla vaid koos sellise inimesega, kes ei pea endast lugu ja ei tea enda piire.
 8. Ilukirjanduses on seksi edasi antud nii armsalt ja nii ilusal puhtal moel. Päriselus on see veel imelisem nende inimeste elus, kes tulevad peast südametasandile ja sulavad üheks.
 9. Naised on ju väga intuitiivsed. Nad saavad väga kiiresti aru, kas see mees räägib päriselt või lihtsalt vormitäiteks. Kui keegi räägib midagi väga südamest, siis see läheb korda.
 10. Suhtes tuleb olla hästi aus. Me ei saa iseennast ära peita.
 11. Meestel on selline arvamus, et nad ei tohiks olla õrnad. Tegelikult on tugeva mehe tunnus see, et ta võib ka vahepeal nutta. Ja siis vajab ta naise tuge.
 12. Kui naine on kodus tulehark, on mees kogu aeg pinges. Kui naine on kodus kerges voolamises, mõnusas lahedas olemises, siis see maandab ka pinged mehes.
 13. Mehed vabanevad läbi vahekorra oma pingest, aga kui vahekord kestab vaid 10-15 minutit sipsimist tuleb see kiirelt tagasi. Selleks, et mees kogeks täielikku lõõgastust pealaest varbaotsteni vajab ta aega vähemalt 1h. Naised, kes oskavad läbi silituste ja puudutuste panna mehe hingekeeled helisema on kätel kantud terve elu!
 14. Me elame täpselt nii hästi, kui me seksime. Ja kui me kardame seksida, siis me kardame ka elada.
 15. Naise kõige suurem seksuaalorgan on tema aju. Kõik mida oma naisele ütled jätab jälje. Kui ikka hommikul oled naist solvanud, siis õhtul seksi ei saa!
 16. Enamik noortest vaatavad pornofilme, aga see ei ole päriseluga kuidagi seotud. See ei ole see elu, mida naised tegelikult kogeda tahavad.
 17. Hea seks hoiab mehe ja naise tervena ning nooruslikuna, vaimselt ja füüsiliselt tasakaalus.
 18. Parim peavalu ja külmetuse vastu on seks! Kehal on väga tugev enesetervendamise võime kui me vaid laseksime sel juhtuda.
 19. Kõige tähtsam on soov pakkuda partnerile tingimusteta armastuse kogemust.
 20. Me elame peegelduste maailmas, kui Sa keskendud oma partneri parimatele omadustele, tekib neid juurde.
 21. Ära küsi kunagi nõu oma rahuldamata sõbrannade käest.
 22. Naised, kes ei ole ennast rahuldanud, ei tea ka meestele öelda, mis neile meeldib.
 23. Hea seks saab alguse sellest kui naine ütleb oma peas seksile jah ja unustab kõik tabud.
 24. Meeste tervis on kehv sellepärast, et paljudel puudub regulaarne suguelu või suguelu pole üldse.
 25. Seks on jumalate kingitus inimestele!
 26. Need, kes ütlevad, et seks pole suhtes oluline, pole kunagi lihtsalt head seksi saanud!

 

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga