Avaleht Hingele hea Maailmakuulus mantralaulik Snatam Kaur tuleb Eestisse
Maailmakuulus mantralaulik Snatam Kaur tuleb Eestisse

Maailmakuulus mantralaulik Snatam Kaur tuleb Eestisse

snatamkaur0416. oktoobril esineb oma Euroopa-turnee raames Tallinnas Nordea Kontserdimajas maailmakuulus mantramuusik Snatam Kaur, kes esitab kontserdil “Sacred Chants Concert with Snatam Kaur and Friends” vanu ja võimsaid sikhi mantraid.

Kuigi iidsed mantrad tulevad esitusele keeltes, milles nad on loodud, seisneb nende mõju selles, et ka sel moel mõjuvad need läbi sõnade tähenduse, rütmi, helikeele ja nende koostoimel tekkiva vibratsiooni, puhastades nii alateadvust. See aitab ka lõõgastumisel ja argimõtetest väljumisel, sest mantrate meloodiate sees viibides ei suuda inimene lihtsalt muud teha, kui läheb nende väega kaasa.

snatamkaur07

Lauljatar saadab end kontserdil harmooniumil ning samuti viiulil ja kitarril, kuulajad aga on oodatud kaasa laulma. “Mantrad on justkui poeemid — väljendusrikkad pühad laulud, mis pakuvad sügava tähendusega mõtteid ja elulisi metafoore,” ütleb Snatam Kaur.

snatamkaur10

Piletid hinnaga 28-45 eurot on Snatam Kauri 16. oktoobril Tallinna Nordea Kontserdimajas toimuvale kontserdile müügil Piletilevis.

Kommentaarid