1. Avaleht
  2. Sündmused
  3. Kas sind takistab hirm, et sa ei ole piisav? Tasuta veebiseminar aitab selle hirmuga tegeleda
Kas sind takistab hirm, et sa ei ole piisav? Tasuta veebiseminar aitab selle hirmuga tegeleda

Kas sind takistab hirm, et sa ei ole piisav? Tasuta veebiseminar aitab selle hirmuga tegeleda

Coach ja koolitaja Maria Baydar tõdeb, et inimesi hoiab elus kõige enam tagasi hirm. Ja kaks kõige suuremat hirmu on järgmised: ma pole armastatud; ma pole piisav. Et nendest hirmudest üle saada, korraldab Edu Akadeemia koos Maria Baydariga 23. märtsil tasuta veebiseminari „Ma ei ole piisavalt hea, et…“.

Kui tihti sa tunned, et sa pole piisav?

Maria soovitab mõelda: kui tihti sa tunned, et sa pole piisav ja seetõttu jätad tegemata midagi sellist, mida sa sisimas tegelikult väga tahaksid? Või kui tihti jätad sa selle tõttu midagi ütlemata, kuhugi minemata? Surivoodil kahetsevad inimesed kõige enam, et nad ei julgenud elada nii, nagu nad tegelikult tahtsid, vaid tegid seda, mida teised neilt ootasid.

Surivoodil kahetsevad inimesed kõige enam, et nad ei julgenud elada nii, nagu nad tegelikult tahtsid.

Maria Baydar (Foto Karen Härms)
Maria Baydar. Foto: Karen Härms

Ta rõhutab, et mõtlemine, et ma ei ole piisav, on suurim takistaja, mis ei lase sul teha seda, mida sisimas kõige rohkem soovid. Ma tahan oma unistuste tööd, suhet, kodu, füüsilist vormi, aga mul ei ole piisavalt teadmisi, raha, oskusi ja usku endasse, et need reaalsuseks muuta. Ning lihtsam on minna “kindlat teed” või teha seda, mida teised ütlevad ja leppida praeguse olukorraga, isegi kui see teeb sind õnnetuks.

„Kas sa teadsid, et „ma ei ole piisav“ tunne võib olla väga suur kingitus ja sa saad selle enda kasuks pöörata? Seda siis, kui oskad õigete tööriistadega selles peituvaid võimalusi näha ja avada!“ ütleb ta.

Veebiseminaril saab teada:

  • kuidas saada üle tundest, et ma ei ole piisav;
  • kuidas samm sammult enesearmastus taastada;
  • millest ja kuidas on kujunenud minu enesehinnangu pilt ja kuidas seda parandada;
  • mis põhjustab enesepetmist ja endaga konflikti minemist;
  • kuidas ennast kehtestada ja piire seada.
Maria Baydar (Foto Karen Härms)
Maria Baydar. Foto: Karen Härms

Koolitajast:

  • Maria Baydar on coach, koolitaja, motivatsioonikõneleja, kirjanik, unistuste elu ja vaimse heaolu strateeg ning enesearengu õpetaja. Ta on juhendanud tuhandeid inimesi Eestis ja välismaal, aidates neil avada endis peituvat tõelist potentsiaali, elamise kirge ja teadlikkust. Ta on loonud Tallinnas Eesti populaarseima teraapia keskuse, teadvusteraapia keskuse ning arendanud rahvusvahelise heaolu retriidikeskuse Haapsalu lähedal.
  • Veebiseminarile saab registreeruda SIIT!
Head Uudised GoodNews