1. Avaleht
  2. Hingele
  3. Chris Kala live podcast’i „Ausad mehed” külaliseks on hüpnoterapeut Ants Rootslane
Chris Kala live podcast’i „Ausad mehed” külaliseks on hüpnoterapeut Ants Rootslane

Chris Kala live podcast’i „Ausad mehed” külaliseks on hüpnoterapeut Ants Rootslane

Tallinnas Hestia Hotel Europas toimub 20. aprillil Chris Kala Live podcast „Ausad mehed”, külaliseks hüpnoterapeut Ants Rootslane.

See on kolmas kord, kui „Ausad mehed” toimub publiku ees.

Ants Rootslase tegevusvaldkond on laiapõhjaline, alustades võimsatest ja sügavatest hüpnoosidest kuni süsteemsete perepaigutusteni välja.

„Peaaegu igaüks püüab tänapäeval tegeleda kas mõne praktikaga või ennast mingil viisil arendada. Mis siis, kui sul on alateadlikke varjukülgi ja aspekte, mis ei lase unistusi saavutada? Teinekord võib üks konkreetne sündmus minevikust kõiki meie elu valdkondi tugevalt mõjutada, olgu selleks raha, suhted, mõtteviis või tervis,” ütleb Chris Kala.

Chris koges seda omal nahal, kui käis Antsu juures hüpnoteraapias. Ta poleks eales arvanud, et 18 aastat tagasi aset leidnud sündmus on tugevalt seotud tema tänaste selliste murekohtadega nagu ujumisoskuse puudumine, vaesusementaliteet, aastaid kestnud kurguprobleem ja alaväärsustunne füüsilise väljanägemise pärast. „Need kõik on tagajärjed, mitte põhjused,” ütles Rootslane.

Jutuks tulevad 20. aprillil kannatused, enesetervendamine, individuaalsed tuum-mustrid, autentsus, vastutuse võtmine, eneseusaldus, hävitavad emotsioonid jne. Rootslane on valmis tegema erinevaid individuaalseid katseid hüpnoosiga või soovi korral viima läbi grupihüpnoosi.

Kuna „Ausad mehed” sai alguse – ja ka jätkab – podcast’ina, siis võib vestlust kuulata tasuta otse ka netis, kuid vestlusele esimesed 100 piletiostjat saavad kingituseks kaks raamatut: Chris Kala „Mõistmaks, kes ma olen” ja kuulaja valitud raamat kirjastuselt Million Mindset.

Teemad, millel mehed peatuvad:

♠ Miks inimesed kannatavad
♠ Tuum-mustrid ja perekonnasüsteemid
♠ Kuidas ennast ise tervendada
♠ Kuidas saada iseendast teadlikumaks
♠ Kuidas olla autentsem
♠ Hüpnoos, teraapia ja vaimsus
♠ Kas teised saavad meid aidata
♠ Vastutuse võtmine
♠ Lahti laskmine
♠ Minevik vs. tulevik
♠ Selle maailma paradoksid
♠ Eneseusaldus ja intuitsioon
♠ Hävitavad emotsioonid

Rohkem infot leiab SIIT! Pileti saab osta SIIT!

Head Uudised GoodNews