Avaleht Inspireeriv ÕNNEST JA ARMASTUSEST! Veet Mano elutarkused õnnest ja armastusest
ÕNNEST JA ARMASTUSEST! Veet Mano elutarkused õnnest ja armastusest

ÕNNEST JA ARMASTUSEST! Veet Mano elutarkused õnnest ja armastusest

Veet ManoJõulude eel on tuntud tervendaja Veet Mano taas Eestis, ta külastab Tallinna, Tartut, Viljandit ja Põltsamaad ning esimest korda kohtub abivajajatega ka Ida-Virumaal Jõhvis.

Veet Mano tervendaval seminaril tegeletakse nii vaimse kui füüsilise tervisega, õpitakse tehnikaid, et taastada tasakaalu kehas, mõistuses ja emotsioonides.

Seminarid toimuvad 14. detsembril kell 18-21 Tallinnas nõmmel, 16. detsembril kell 18-21 Põltsamaal, aadressil Allika 1, 17. detsembril kell 18-21 Viljandis Peetrimõisa Villas ja 19. detsembril kell 13-16 Jõhvi Kontserdimaja kammersaalis. Massaažigrupp “Selja- ja kaelavaludest vabaks” saab kokku 15. detsembril kell 18-21 Nõmmel Osho Meditatsioonikeskuses ja 18. detsembris Tartus aadressil Ülikooli 6 0-korrusel.

Populaarne ravitseja õpetab inimesi, kuidas tema loodud ainulaadsete ja efektiivsete tehnikate abil kaela- ja seljahädadest jagu saada ning selliste oskustega saab asjad selgeks õppinud inimene teisigi aidata. Veet Mano kursusel on mõnigi inimene juba sealsamas abi saanud, paljud on pääsenud seni vajalikuna tundunud operatsioonidest ja jagu saanud kaela- ja seljahädadest hädadest tingitud migreenist.

Osavõtt Veet Mano seminaridest on ideaalne, kasulik ja meeldejääv jõulukingitus nii endale kui ka oma lähedastele, sest selle mõju jääb püsima ka pärast jõuluküünalde kustumist.

Toome lugejateni Veet Mano elutarkusi õnnest ja armastusest:

  • Ära karda olla liiga õnnelik! Ära lase kellelgi oma õnnetunnet ära võtta!
  • Kui me ei astu peamisi samme oma teadlikkuse tõstmiseks üksikisikutena, ei muutu maailmas kuigi palju. Suur õnn ei kuku taevast alla. Meil tuleb selle leidmiseks tööd teha.
  • Meil pole vaja kulutada oma aega teiste kritiseerimisele, arvustamisele ja parandamisele. Meil on ka valikuvabadus kohelda teisi lahkelt, armastuse ja mõistmisega.
  • Maailm on suur ja ma tunnen, et meil tuleks alati püüda teha selle paremaks muutmiseks kõik, mida vähegi suudame. Isegi see, kui saame kellelegi naeratada ja silma vaadata ja ta sellest armub – see aitab. Armastus aitab alati ja meis kõigis on lõputud armastuse varud. Meil tuleb see energia voolama lasta.
  • On parem, kui igaüks leiab endas teatud laadi loovust ja suudab elu edenemisse panustada, saades selle eest vastu raha. Tee seda selgel ja ausal moel. Tee seda nii, et see kellelegi haiget ei tee. Tee seda moel, mis on võimalikult loov. Ole selles suhtes ka võimalikult nutikas. Võta riske, et leida ja saada seda, mida vajad. Pane sellesse, mida teha tahad, alati oma armastus. Ärata oma energia!
  • Armastus on tugevaim ravim ja tervendav jõud.

Rohkem infot Veet Mano Eesti seminaride kohta leiab SIIT!

Kommentaarid