1. Avaleht
  2. GoodNews TV
  3. VIDEO I Alar Tamming: inimene on õnnelik, kui on teistega koos
VIDEO I Alar Tamming: inimene on õnnelik, kui on teistega koos

VIDEO I Alar Tamming: inimene on õnnelik, kui on teistega koos

Laitse Graniitvillas toimub 1. juulil Rõõmufestival, mis keskendub kogu täiega vaid rõõmule ning aitab end avada. Festivalil tantsitakse, lauldakse, tehakse nalja ja kuulatakse kontserte.

Monika Kuzmina ja Alar Tamming. Foto: Virko Veskoja

Alar Tamming usub, et inimene on õnnelik, kui ta on teiste inimestega koos. Tema sõnul teeb õnnelikuks näiteks tantsimine – sa tunned ühendust teistega ja sealt tuleb õnn.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RÕÕMUFESTIVAL (@roomufestival)

“Õnnevalem on ju ammu välja öeldud – sinu saavutused on suuremad kui soovid. On kaks võimalust – kas suurendad oma saavutusi, mis on lääneühiskonna tee või vähendad oma soove, mis on idamaine tee,” ütleb Tamming.

Õnnevalem – sinu saavutused on suuremad kui soovid.

Ta toob ka välja, et elus eksisteerib pendliseadus – ööle järgneb päev, õhtule hommik. Tuleb elada ja rõõmustada nii palju kui su enda võimuses on.

Rõõmufestival toimub 1. juulil Laitse Graniitvillas

Festivali eesmärk on keskenduda rõõmule läbi muusika ja enesearenguteemade, mis aitavad end avada ja tuua välja loomulik rõõmutunne.

Korraldaja Tiit Trofimov sõnab, et rõõm vallandab meis positiivsed emotsioonid, mis aktiveerivad meie keha. Stressihormoonid tõmbavad tagasi ja saavad aru, et kehas neile ruumi ei ole.

Festivalil saab endas valla lasta väikse lapse, kes on olemas meis kõigis. Ka täiskasvanud inimene võib olla lapselikult rõõmus – tantsida ja naerda! Endas lapselikkuse leidmine on üks arengu olulisemaid osasid.

RÕÕMU RETSEPT

  • Tantsimine. Tants on meie loomulik tegevus. Ema süda on esimene rütm igale lapsele ja see talletub meie rakumälusse. Kui hakatakse rütmi või trummi lööma, hakkad ürgsel tasandil oma keha liigutama. Küsimus on selles, kas sa lubad seda või mitte! Läbi tantsu saavutab kõige kiirema kontakti iseendaga.
  • Ühislaulmised. Pole oluline, kas sa oskad laulda või mitte, see vabastav tegevus rõõmustab igaühte!
  • Huumor. Naer aitab välja tuua lapse meie sees!
  • Kontserdid. Need aktiveerivad sügava poole sinus ja toovad su endaga rohkem kontakti.

FESTIVALI PILETID

Head Uudised GoodNews