Avaleht Sündmused TANTSUGA EKSTAASI I Keijo Tismus: tants viib sind rännakule, mille sihtpunktiks on su enda süda!
TANTSUGA EKSTAASI I Keijo Tismus: tants viib sind rännakule, mille sihtpunktiks on su enda süda!

TANTSUGA EKSTAASI I Keijo Tismus: tants viib sind rännakule, mille sihtpunktiks on su enda süda!

27. mail toimub Adilas selle kevade suurim kakaopidu Ekstaas. Korraldaja Keijo Tismus sõnab, et Ekstaasiga me tähistatakse rõõmu, päikest ja kergust. See on Ekstaas, kus tantsides suundud aina rohkem enda südamesse. „Sel õhtul kogeme me taas midagi maagilist ja imelist, mis taastab ühenduse ja loob kontakti meie endiga. Me toetame selle rännakuga sinu imelist olemust. Lähme mõnusale rännakule läbi ekstaasi, tähistades rõõmu ja elu ning hoiame südamed avatuna. Tants viib sind rännakule, mille sihtpunktiks on su enda süda!“ ütleb ta.

Tants viib sind rännakule, mille sihtpunktiks on su enda süda!

Foto: Irmeli Rand

Mis Ekstaasil toimub?

  • Rännakut alustatakse kakaoga – see on kakaotseremoonia, mille läbi õnnistatakse ennast ja enda olemust. Keijo selgitab, et kakao on meie südame toetus ja avaja ning aitab meie algolemusel paremini välja tulla. Tseremoniaalset kakaod serveerib Carolin Ligi.
  • Pärast tseremoniaalset kakaod liigutakse sujuvalt üle ekstaatilisele tantsule!
  • Ekstaasini viib väga võimsa energiaga Keijo Tismus ehk DEEJAY K.O. Ta sõnab, et ägedad Aafrika helid ja mõnusat vibratsiooni tekitavad rütmid aitavad tuua meeletus koguses positiivseid emotsioone.
  • Setile lisavad vürtsi djembede ja trummidega Martin-Ott Sülla ja Rauno Vaher.
  • Õhtu lõpetatakse mõnusa öökontserti ja väelauludega.
  • Kohal on ka Eesti kakaojumal Horre Saluste ja teised väärtuseloojad.

Läbi tantsu saad olla täpselt see, kes sa olla tahad!

”Läbi tantsu sa saad olla täpselt see, kes sa päriselt tahad olla ja tantsides rändad aina rohkem enda sisse, mille läbi võid kogeda ekstaasitunnet,” räägib Keijo.

Ekstaatiline tants on tants, aga sa tunnetad läbi liikumise oma keha ja vaimu palju paremini.

Ta kinnitab, et ekstaatiline tants on igal juhul kogemist väärt. “Sa saad tulla kogema ise ennast ja rõõmustama koos teiste heade inimestega. Igal juhul sa lahkud sellelt peolt väga palju suurema energialaenguga ja positiivsema tundega,” garanteerib ta.

Foto: Erakogu

Ekstaatiline tants ja meelemürgid ei käi kokku. Sul ei ole vaja vabaks laskmiseks muud, kui alistumist, lubamist ja head muusikat. Ekstaatilise tantsuga võid käivitada endas ka igasuguseid emotsioone ja protsesse. Võta lihtsalt kõik vastu, usalda ja alistu!