Avaleht Sündmused VESTLUS I Miks on vaimsed praktikad olulised?
VESTLUS I Miks on vaimsed praktikad olulised?

VESTLUS I Miks on vaimsed praktikad olulised?

Terviseterapeut Triin Terasmaa ja loodusterapeut Mai-Liis Kivistik korraldavad 30. mail põneva vestluse, kus võetakse luubi alla vaimumaailma, et vastata küsimusele – kes vastutab minu tervise eest? „Vaatame üle, mis on tagamaad meie tervise hoidmisel ja kuidas ise ohtudest teadlik olla. Inimene on tervik ja me suudame end ise tervendada, kui vaid on püsivust ja piisavalt teadmiseid,“ tutvustavad nad. Vestluse käigus jagavad nad mõtteid toitumise, taimemaailma ja psühholoogia vaatenurkadest.

Inimene on tervik ja me suudame end ise tervendada, kui vaid on püsivust ja piisavalt teadmiseid.

Kes on Triin Terasmaa ja Mai-Liis Kivistik?

Triin Terasmaa on terviseterapeut, kelle kirg on tervist toetav eluviis. Ta omab sotsiaaltöö alast kõrgharidust ning toitumisterapeudi ja funktisonaalse toitumise nõustaja diplomit. Varasemalt omab 3 aastast töökogemust toitumisterapudina ning on ennast täiendanud erinevate, nii füüsilist- kui vaimset tervist toetavatel aladel. Hetkel töötab Pharma Nordis koolitajana ning lisaks terviseterapeudina.

Triin Terasmaa

Mai-Liis Kivistik on elustiili brändi MaiWistiku looja, loodusterapeut, joogaõpetaja ja tulihingeline tervist toetava elustiili edendaja, kes usub siiralt, et sinu sära ja enesekindlus tuleb sellest, mis sa sööd ja kuidas oma keha eest hoolitsed. Tema teadmiseid pärinevad aastate pikkuselt rännakult tervisemaastikul, mis algas tippspordi, võistlustantsu, radadel ning süvenes tänu spordivigastusele ajas üha enam. Ta on elukestev õppija ja läbinud erinevaid tervise ja vaimsuse koolitusi alates 2013 ning lõpetanud nende seas ka Herbaticumi.

  • Loe sündmuse kohta lähemalt siit!
  • Eelmiseid vestlusi saad vaadata järele siit!