1. Avaleht
  2. Lugemist
  3. PEAGI EESTIS! Simone Milasas: mis siis, kui äri ongi elamise seiklus?
PEAGI EESTIS! Simone Milasas: mis siis, kui äri ongi elamise seiklus?

PEAGI EESTIS! Simone Milasas: mis siis, kui äri ongi elamise seiklus?

Simone Milasas on võimekas juht, kes reisib ringi üle kogu maailma, et näidata inimestele, kuidas teha äri lähtuvalt rõõmust. Juba kakskümmend aastat on ta olnud moodsate ettevõtete loomise ja arenduse esirinnas. Ta näeb võimalustes ja tulevikus leiduvat rõõmu ning teab, et igas valikus on peidus ka potentsiaalsed võimalused. Tallinnas kõneleb Simone 8. märtsil.

Tema raamat „Äritegemise rõõm” on tõlgitud paljudesse keeltesse, sealhulgas eesti keelde. Milasas räägib Tallinnas sellest, mis on rahamaailmas võimalik. Äritegemise rõõm ei seisne hüsteerilises õnnes. See tähendab teadmist, et tehtud valikud võivad vahel toimida, vahel mitte, aga ollakse sellest hoolimata valmis julgelt edasi rühkima, muutuma ja vajadusel isegi plaanidest loobuma. Äritegemise rõõm tähendab sellise harmoonilise süsteemi loomist, mis võimaldaks ellu iga päev ilmuda rohkemal, kui reaalsus pealtnäha lubab.

Milasas on Access Consciousnessi rahvusvaheline koordinaator olnud 19 aastat. Tänaseks on see teadlikkust loovate tööriistade kasutamine levinud enam kui 174 riiki.

Sündmus “Ligipääs Ärile ja Rahale! Simone Milasas Tallinnas” pole mõeldud ainult ettevõtjatele – ka tavakuulaja saab sealt palju teadmisi, et luua elus seda, mida poleks võimalikuks pidanud.

Üritusel saab osaleda ka interneti kaudu, kuid siis kuuleb ainult heli.

Äritegemise rõõm ei seisne hüsteerilises õnnes. See tähendab teadmist, et sinu tehtud valikud võivad vahel toimida, vahel mitte, aga oled sellest hoolimata valmis julgelt edasi rühkima, muutuma ja vajadusel isegi oma plaanidest loobuma. Äritegemise rõõm tähendab sellise harmoonilise süsteemi loomist, mis võimaldaks sinu ellu iga päev ilmuda rohkemal, kui meie reaalsus seda pealtnäha lubab. – Simone Milasas

Head Uudised GoodNews