1. Avaleht
  2. Sündmused
  3. Laupäeval toimub netis tasuta Kai Oja töötuba „Kuidas luua eesmärgisaavutaja identiteet?”
Laupäeval toimub netis tasuta Kai Oja töötuba „Kuidas luua eesmärgisaavutaja identiteet?”

Laupäeval toimub netis tasuta Kai Oja töötuba „Kuidas luua eesmärgisaavutaja identiteet?”

Laupäeval, 13. veebruaril toimub Zoomis Kai Oja töötuba „Kuidas luua eesmärgisaavutaja identiteet?”.

„Selleks aastaks on visioon loodud ja eesmärgid püstitatud. Kuidas edasi? Kas oled kuulnud, et sa mitte ei saa, mida tahad, vaid saad seda, kes sa oled? Sa saad kõik… aga enne pead selleks muutuma,” ütleb Kai.

Aeg on otsustada: milline on see naine või mees, kes on juba oma eesmärgi saavutanud? Kuidas ta käitub, mida ta mõtleb ja tunneb, kuidas ja kellega veedab ta oma päeva? Kas see inimene on enesekindel? On ta ennast usaldav, ennast väärtustav? Kuidas ennast selliseks luua? Kuidas luua endale oma eesmärgi saavutanud inimese identiteet? Sellest töötoas räägitaksegi.

Mis on minapilt?

Sinu identiteet ehk sinu minapilt on see, kuidas sa ennast näed, mida endast arvad ja kuidas ennast tunned. See mõjutab suhteid, karjääri, sissetulekut, produktiivsust, tervist, see mõjutab otsustusvõimet, plaanide elluviimist, teiste inimestega suhtlemist – see mõjutab kõike sinu elus.

„13. veebruaril toimuvas tasuta töötoas Zoomis õpid ära tundma tõelist ennast ja saad teada, kuidas luua endale selle inimese identiteet, kes juba on oma eesmärgid saavutanud. Sa ei saa elada oma unistuste elu enne, kui sa ei ole oma unistuste inimene. Sinu identiteet on alustalaks sellele, millised on su suhted, sissetulek, tervis, sinu elu,” selgitab Kai.

„See ei ole lihtsalt koolitus. Sellest võib sulle saada elu muutev kogemus! Töötoa lõpuks oled muutnud suhtumist iseendasse ja ümbritsevasse. Sa oled saanud vahendid, mida saad kasutada edaspidi igapäevaselt. Sa oled saanud teadmised, kuidas muuta oma elu!” lisab ta.

Head Uudised GoodNews