1. Avaleht
  2. Sündmused
  3. Enesearengufestival Ühenduses High on Life toimub juulikuus Adila puhkekeskuses
Enesearengufestival Ühenduses High on Life toimub juulikuus Adila puhkekeskuses

Enesearengufestival Ühenduses High on Life toimub juulikuus Adila puhkekeskuses

11.-14. juuli toimub taas Adila puhkekeskuses Ühenduses High on Life Festival, kus luuakse ühendust ja saadakse osa teadliku kogukonna koosolemisest, avastades iseennast sügavamalt ja luues üheskoos maagiat.  Festivali eesmärgiks on pakkuda võimalus saada ühendus iseendaga ja kogeda suhteid, mis avardavad ja kosutavad.

Festivali eesmärgiks on pakkuda võimalus saada ühendus iseendaga ja kogeda suhteid, mis avardavad ja kosutavad.

Ühenduses festival on välja kasvanud High on Life Festivalist ja Ühenduses Online Festivalist ning kutsub kokku kõiki, kellel on soov kogeda iseend, teist inimest ja kogu maailma sügavamalt ja värvilisemalt.

Festivali üheks eesmärgiks on arendada oskust tunda elust rohkem rõõmu

Festivali korraldajad sõnavad, et meil on vaja võimalust ühenduda iseendaga, kogeda suhteid, mis avardavad ja kosutavad. Ühendus on nii inimlik ja nii tavaline, üks meie esmastest vajadustest, kuid siiski meil kõigil sellest puudu. See on kutse taaskohtuma sellega, mis on tegelikult oluline. Läbi ühenduse saab luua midagi suuremat. Ühenduses on vägi.

Ühendus on nii inimlik ja nii tavaline, üks meie esmastest vajadustest, kuid siiski meil kõigil sellest puudu.

Johann Urb 2023. aasta festivalil Ühenduses. Foto: Silver Siilak

„Kõik algab ühendusest iseendaga, sellest kui hästi tunneme iseennast ning kui hea meil on endaga olla,“ sõnab festivali peakorraldaja Merliis Sulg ning lisab, et Ühenduses High on Life üheks eesmärgiks on õppida, kuidas iseendaga paremaid suhteid luua. Lisaks ka arendada oskust tunda elust rohkem rõõmu ning nautida elu ja iseennast sellisena nagu me oleme. „Kui oleme iseendas, siis saame tunda elust ka kõrguseid ehk olla elust tõstetud. Meil ei ole vaja selleks mitte midagi ega tegelikult ka mitte kedagi, et elu nautida, aga selleks peame iseendasse jõudma,“ selgitab ta.

Kõik algab ühendusest iseendaga, sellest kui hästi tunneme iseennast ning kui hea meil on endaga olla.

Ühenduses festivalil saab osa võtta õpitubadest, rituaalidest, praktikatest ja loengutest, mis aitavad iseennast paremini mõista ja elu nautida ning ühenduda paljude toredate inimestega väga sügaval tasandil.

Oma teadmisi jagavad Eesti ning välismaa teadlikkuse, enesearegu, suhete ja tantra õpetajad. Festival toob kokku need, kes käivad oma individuaalset teed ja elavad oma sisemises vabaduses ja tões.

Merliis Sulg 2023. aasta festivalil Ühenduses. Foto: Silver Siilak

Festival kaunis looduses

Festival leiab aset kauni looduse keskel rahuliku õhkkonnaga Adila heaolu –ja puhkekeskuses. Lisaks on see suurepärane paik, kus võtta aega enda jaoks, et end noorendada ning oma keha ja vaimu tervendada.

Foto: Silver Siilak

Puhkekeskuses saab ujuda, kasutada sauna või nautida spetsiaalselt lõõgastumiseks loodud paiku kogu festivalialal.

Ühenduses High on Life peakorraldaja Merliis Sulg nõuanded uueks aastaks:

  • Täida esimesena enda tass.
  • Tee seda, mis tuleb sinu südamest ja mida armastad.
  • Unista ja mõtle suurelt.
  • Tee esimene samm ja ära mõtle ette kuhu pead jõudma.
  • Ära lükka elu edasi, ela siin ja praegu.
  • Puhka, armasta ja naudi.

Lisainfot sündmuse kohta leiab siit.

Head Uudised GoodNews