Avaleht Hingele VIDEO I Tiit Trofimov: läbi ühenduse tekib elule uus ja vägev kvaliteet
VIDEO I Tiit Trofimov: läbi ühenduse tekib elule uus ja vägev kvaliteet

VIDEO I Tiit Trofimov: läbi ühenduse tekib elule uus ja vägev kvaliteet

Enesearengu teejuht Tiit Trofimov korraldas eelmisel nädalal koos Merliis Sule ja Peep Õunapuuga 4-päevase Ühenduses High on Life Festivali, mis tõi kokku inimesed, kes elavad oma sisemises vabaduses ja tões.

Tiit Trofimov, Merliis Sulg ja Peep Õunapuu. Foto: Erakogu

Tiit sõnas, et selliseid festivale peaks rohkem korraldama, sest nähes, mis toimus kõigi osalejatega, tekkis tema sisse suur tänutunne.

Eda-Liis Kann, Tiit Trofimov, Sirle Pedajas ja Monika Kuzmina. Foto: Erakogu

„Võin öelda, et selliseid festivale peaks veel rohkem korraldama, sest nähes, mis minu endaga siin toimub ja mis toimub nende inimestega, kes siin on… Näha milline avanemine, milline iseendasse tulemine, kergus, rõõm ja rahu inimestesse tekib, siis tekib selline megasuur tänutunne, et seda kõik on võimalik siin kogeda,“ lausub ta.

Festivali avatseremooniale kogunemine. Foto: Erakogu

Tiidu sõnul toimub kõige suurem tervenemine siis, kui inimesed saavad aru, et võti, millega tervenemine toimub, asub nende südames. Läbi selle jõutakse paremasse kontakti ja ühendusse iseendaga. „Läbi ühenduse tekib elule uus ja vägev kvaliteet. Seega igal juhul tule ja võta osa. Tule koge ja juba ainult isegi siin ruumis olemine, teiste inimestega koos olemine… Nendega, kes on päris inimesed. Päriselt sellised nagu nad on, mitte ei proovi olla keegi teine või näidata ennast kellegi teisena… Juba see on nii vabastav ja kergust toov tunne. Seega tule ja ühendu iseendaga. Ootame sind järgmisel aastal, 2023, siia iseendaga ühenduma,“ kutsub Tiit ka järgmisel aastal festivalist osa saama.