1. Avaleht
  2. GoodNews TV
  3. RÕÕMUHOMMIK I Kuidas mitte mossi minna?
RÕÕMUHOMMIK I Kuidas mitte mossi minna?

RÕÕMUHOMMIK I Kuidas mitte mossi minna?

Kas sa oled mõelnud, miks inimesed pimedal ajal mossi lähevad? Kuidas leida pimedal ajal hingesuurust ja elusoojust? Kas täiskasvanud tohivad ülevoolavalt rõõmsad olla? Kuidas äratada endas ehe lapselik rõõm? Ja kuidas tunda rõõmu ilma mõnuaineteta?

Tuleta meelde lapselik rõõm

Rõõmufestivali korraldaja Tiit Trofimov ütleb, et on jõudnud oma eluteel sellisesse kohta, et on saanud kogeda kõige puhtamat rõõmu. Ta tõdeb, et kõige ägedamat rõõmu saab kogeda just igasuguse stimulantideta.

Foto: GoodNews, Alice Märtin

Just selliselt kogenud rõõm pani ta soovima seda jagada ka teistega. Seepärast lõi ta rõõmu kontseptsiooni, mis tuleb puhtast kohast – Rõõmufestivali.

Foto: GoodNews, Alice Märtin

Ta ütleb, et selline rõõm oli meil lapsena olemas, aga täiskasvanutena oleme läinud nii pingesse ja unustanud selle eheda ja lapseliku rõõmu enda sees.  Rõõmufestival aitab selle taas välja tuua.

Foto: GoodNews, Alice Märtin

Ka pimedal talvel saab nautida suvist rõõmu

Esimene Rõõmufestival toimus suvel. Just praegusel ajal otsustas Tiit festivali uuesti korraldada, sest just praegu vajame rõõmu kõige enam. Kogu aeg on pime, külm. Sellega kaob ka rõõm.
Talvel oleks aga vaja just endas kõige rohkem rõõmu äratada ja niimoodi, et see kannaks veel pikalt.

Foto: GoodNews, Alice Märtin

Teras Beach’il on 26 kraadi sooja. Saab olla keset talve suveriietes, nautida pehmet ookeani äärest toodud liiva ja palme. Lapsed hullavad soojas batuudil. Nii saab alateadvus kätte tunde, mis oli suvel. See aktiveerib närvisüsteemi positiivses mõttes ja avab rõõmukanalid. „Kui mitte nüüd, siis millal? Kui mitte sina, siis kes? Kui mitte siin, siis kus kohas veel nii soojas saab olla?“ rääkis Tiit, kui käis Teras Beach’i üle vaatamas.

Kui mitte nüüd, siis millal? Kui mitte sina, siis kes? Kui mitte siin, siis kus kohas veel nii soojas saab olla?

  • Rõõmufestival toimub 25. novembril Teras Beach’il. Piletid saab Fientast!
Head Uudised GoodNews