Avaleht Hingele LIVE-ÜHESHINGAMINE! Tõsta immuunsust ja maanda ärevust läbi live-üheshingamise koos hingamisterapeudi Heiki Tomsoniga
LIVE-ÜHESHINGAMINE! Tõsta immuunsust ja maanda ärevust läbi live-üheshingamise koos hingamisterapeudi Heiki Tomsoniga

LIVE-ÜHESHINGAMINE! Tõsta immuunsust ja maanda ärevust läbi live-üheshingamise koos hingamisterapeudi Heiki Tomsoniga

Hingamisterapeut Heiki Tomson korraldab homme, 19.03.2020 suurt veebipõhist live-üheshingamise sarja, mille seansid hakkavad toimuma online-keskkonnas Zoom igal nädalal neljapäeviti kell 18.30–20.00. Oodatud on kõik, kes soovivad vabastada kogunenud pinged, hirmud ja avada sügav ning lähedane ühendus oma kehaga. Kolm esimest seanssi on osalejatele TASUTA. Umbes tund aega enne seansi algust saadetakse kõikidele osalejatele seansi toimumise link privaatselt kas Messengeri sõnumina või meili teel.

Praegusel ajal, kus on tugevalt üleval hirm ja paanika, on äärmiselt oluline leida rahu enda sees ning ümber. Kuidas seda kõige lihtsam teha oleks? Hingamine on siinkohal võtmesõnaks. Hingamisega tegeleme kõik päevast päeva, ilma et sellele eraldi mõtlema peame, kuid mis saab siis, kui tegelda sellega teadlikult? Tulemused on hämmastavad ja suuremat rahu toovad.

Grupiga on oodatud liituma kõik, kes on vahemikus 16–75 eluaastat. Eriti hästi sobib live-üheshingamine arstidele, lastega kodus olevatele emadele, gümnasistidele, penionäridele, treeneritele, juhtidele, terapeutidele, sõjaväelastele jt inimestele, kes mõistavad, et oma tervise eest hoolitsemine ja oma võimete maksimaalne rakendamine eeldab teadlikku puhastavate ja korrastavate psühhofüüsiliste tehnikate praktiseerimist.

Üheshingamise seansi jooksul kasutatakse mentaal-, emotsionaal- ja füüsilist keha puhastavaid, tasakaalustavaid ning väestavaid hingamispraktikaid. „live-üheshingamine – tõsta immuunsust ja maanda ärevust“ seansid aitavad tugevdada kontakti oma füüsilise ja emotsionaalse kehaga.

Regulaarne seanssides osalemine võimaldab puhastada keha ja meele süsteemi füüsilistest, emotsionaalsetest ning mentaalsetest pingetest ja blokeeringutest parimal moel, mida planetaarne energiaväli hetkel võimaldab ja milleks inimene valmis on. Puhastub ja aktiveerub elutähtsate organite ja näärmete talitus, mis võimaldab hakata rohkem nägema ja mõistma hetkes toimuvat ning tuua oma andeid loomingusse veelgi kergemalt ja puhtamal kujul.

Seansi jooksul saab puhata oma kontrollivast meelest, mida kutsutakse ka egoks ning mis on seotud inimese ajutüve algsete funktsioonidega. Hingamine on intelligentne.

Teadliku hingamise live-üheshingamise seanssidel saad teada järgnevat:

1) kuidas sügavamalt lõdvestuda?
2) kuidas puhastada ja tasakaalustada oma meeleseisundeid?
3) kuidas luua sügavam kohalolu oma südames?ROHKEM INFOT LEIAB SIIT! 

HOIATUS: Teadliku hingamise praktikaid ei soovitata rasedatele ega neile, kellel on haige süda, epilepsia, maohaavandid, seljaaju kahjustused või song ega ka antidepressantide, narkootikumide või alkoholi mõju all viibides. Tingimuslik vastunäidustus on emotsionaalselt ebastabiilse isiksuse häire.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga