Avaleht Hingele ARMASTUS ISEENDALE I Kogemusnõustaja Kersti Rauts: kes on sinu elus tähtsaim inimene? Sina ise!
ARMASTUS ISEENDALE I Kogemusnõustaja Kersti Rauts: kes on sinu elus tähtsaim inimene? Sina ise!

ARMASTUS ISEENDALE I Kogemusnõustaja Kersti Rauts: kes on sinu elus tähtsaim inimene? Sina ise!

Kogemusnõustaja, mentor ja mõttetöö treener Kersti Rauts korraldab 20-päevase online kursuse “Armastus iseendale”, kuhu on oodatud naised ning kus puudutatakse teemasid, mis on seotud eneseväärtustamise, naiselikkuse ja oma südame kuulamisega.

Ela oma potentsiaali kõrgusel 

“Olen näinud iseenda elu pealt, kuidas eneseväärtustamine, enda armastamine, eneseusk, julgus, toetavad rutiinid, harjumused enda ja oma naiselikkuse leidmine, oma südame kuulamine ja teadmiste praktikasse panek on mind toonud iseendani ja oma soovide ja unistuste elluviimiseni. Soovin sinuga jagada oma kogemusi, teadmisi ja võtmetegureid, mis mind on aidanud, et jõuda tasakaalu ja meelerahu ning eduni,” ütleb Kersti ning soovib, et ka teised naised saaks teadlikuks oma suurepärasusest ja elaksid oma potentsiaali ja võimekuse ning südame kohaselt.

Me kõik tahame suurepärast elu igas valdkonnas – tervises, õnnelikkuses, rahaasjades, suhetes, vaimsuses, karjääris aga kui meie teadmised, kogemused, mõttelaad ja uskumused ei vasta meie tõelisele olemusele ja me teadmisi ning oskusi praktikasse ei pane, ei tule Kersti sõnul ka soovitud tulemusi.

Kursusel õpid:

  • Kuidas ennast väärtustada ja armastada?
  • Kuidas kasvatada eneseusku ja leida toetavad rutiinid/rituaalid?
  • Kuidas seada piire, õppida ütlema “ei” ja hakata täitma iseenda soove ja vajadusi?
  • Kuidas olla rohkem tasakaalus ja meelerahus?
  • Kuidas südamega anda ja vastu võtta?
  • Kuidas leida kontakt iseenda ja oma naiselikkusega?
  • Kuidas rohkem oma südant ja intuitsiooni kuulata?

Kursus alustab 5. detsembril ja kestab 25. detsembrini. Kursusel saab osaleda turvaliselt oma kodu hubasuses Facebooki privaatses grupis, kus saab sulle sobival ajal pühenduda ning kursust järele vaadata.