Avaleht Sündmused AEG ISEENDALE: Saaremaal toimub inspireeriv Hingefestival
AEG ISEENDALE: Saaremaal toimub inspireeriv Hingefestival

AEG ISEENDALE: Saaremaal toimub inspireeriv Hingefestival

Sellel aastal toimub juba kuuendat korda Saaremaal Hingefestival, kus nelja päeva jooksul toimub 7 kontserti, hulgaliselt põnevaid õpitubasid ja loenguid enese teadvustamiseks.

Foto: Ruudu Sandra

“Hingefestivalil leiad ennast inimeste keskelt, kes on kohal, märkavad, kuulavad ja on avatud südamega. Selle kaudu saad ka iseend näha ja paremini tundma õppida. Festivalil saad viibida ruumis, mis on täis ilu ja kunsti, kus on turvaline ja lõõgastav. Olla osa koosloomisest ja kogukondlikust hingamisest, kus kõigil on oma koht terviku loomises. Kulgeda uudishimulikult ühistes tegevustes ja ringides, et iseend paremini tundma õppida. Kaasuda, luua, kuulatada, vaadelda. Olla osa erisugustest loomingust. Ka võid festivalil leida üles oma sisemise säde, seda hoida ja kasvatada. Nautida muusikat, laulda kaasa, tantsida, luua kunsti, proovida midagi uut oma kätega, naerda, õppida. Ja tunda, et see kõik kokku on üks suur kingitus ja ühiselt jagatud aeg saab tiivustada ja toetada ühise loomingu kaudu eneseks olemise rütme,” kirjutavad festivali korraldajad Facebookis.

Foto: Ruudu Sandra

Hingefestivalilt leiad:

  • Kultuurilava. Festivali süda. Siin kõlab erisugune muusika, muinasjutud, etendused ja tantsimine.
  • Õpitubade ja loominguliste ühistegevuste ruum. Festivali kopsud, kus saad end avaramaks hingata ning enesega paremasse kontakti astuda.
  • Loengute ruum. Festivali aju. Saad siin väärt tarkusi ja vestlusi kuulata.
  • Tipi ehk püstkoda. Siin saab hing rännata. Ühendus looduse, elementide ja rituaalse ruumiga.
  • Lõkke ja labürindi ala. Siin saad istuda lõkke ääres ning võtta ette teekond labürinti, mille oleme selleks koosolemiseks loonud.
  • Saunad. Saad osaleda saunatseremoonial või käia lihtsalt leili võtmas.
  • Väikesed maailmad. Festivalialalt leiad mõned telgid, kuhu saad sisse kiigata, et seal väiksema seltskonnaga aega veeta või personaalset hoitust kogeda.
  • Lasteala. See on mänguline ruum lapsperele, kus teatud aegadel toimuvad ka juhendatud tegevused.

Rohkem infot Hingefestivali kohta!