1. Avaleht
  2. GoodNews TV
  3. VIDEO I Kevadretriit „Kohtumine Saatusega 2023“ tõi osalejatele palju taipamisi
VIDEO I Kevadretriit „Kohtumine Saatusega 2023“ tõi osalejatele palju taipamisi

VIDEO I Kevadretriit „Kohtumine Saatusega 2023“ tõi osalejatele palju taipamisi

12. – 14. mai toimus Viljandimaal, Tuhalaanes coach’i ja koolitaja Maria Baydari korraldatud kevadretriit: „Kohtumine Saatusega 2023“.

Kolmepäevane laager hõlmas endas näiteks sabotööride avastamise töötuba ja tööd oma sisemiste varjudega. Õhtupoolikul leidsid aset andestamise ja enesearmastamise rituaalid ning tants.

Maria Baydar ja Raido Rõivas. Foto: erakogu

„Laagritesarjast on saanud elumuutvad tähtpäevad, saatuslikud pöördepunktid paljudele inimestele ja see annab ikka ja jälle hoogu korraldada järgmiseid,“ ütleb Maria. „Nähes neid läbimurdeid ja väge, mis inimeste sees avaneb, puudutab retriit iga osaleja hinge kõige sügavamal tasandil.“

Laagritesarjast on saanud elumuutvad tähtpäevad ja saatuslikud pöördepunktid paljudele inimestele.

Foto: erakogu

Muljeid retriidil osalejatelt:

  • Eelmine laager tõi minus välja varjupooled ja pärast seda oli keerulisem periood, kuid hiljem tekkis minusse nii suur energia, et mul oli isegi raskusi sellega toimetulemisel.
  • Laager oli väga mõnus ja väga intensiivne.
  • Minus vabanes seest päris suur blokk. On tulnud selgus asjadele, mida ma juba tean ja millele on tulnud juhatust juba varem, aga mida ma ei ole kuulda võtnud. Laagris tulevad need juhatused aga nii selgelt ja teistega koos, et võimatu on neid ignoreerida.
  • Sain kokku enda varjupoolega ja tean nüüd täpsemalt, et mis asi on vari ja kuidas temaga tegeleda.
Foto: erakogu

Korraldaja Maria Baydar võttis toimunud laagri kokku viimasel päeval nii: „Väga oluline on pärast sellist restarti teha kohe ära suured otsused. Tavaliselt öeldakse, et ära kiirusta otsustamisega, anna natuke aega – aga siis sa lähed ju tagasi enda vanasse ellu! Tehke otsuseid, mis muudavad teie elu kohe, ärge mõelge laagrist nii, et maksin kolme päeva eest raha ja lähen nüüd enda argipäeva tagasi. Võtke sellest maksimaalne väärtus ja andke seda energiat edasi ka oma lähedastele! Minu missioon on, et iga inimene kogeks seda laagrit vähemalt ühe korra – kasvõi ühe korra elus – see juba muudab nii palju!“

Tehke otsuseid, mis muudavad teie elu kohe!

GALERII: MEEDIAGURU

 

Head Uudised GoodNews