Avaleht Hingele Päev täis koosloomist ja hääleteraapiat: toimub Vocal freedomi avatud töötuba koos Ekstaatilise tantsuga
Päev täis koosloomist ja hääleteraapiat: toimub Vocal freedomi avatud töötuba koos Ekstaatilise tantsuga

Päev täis koosloomist ja hääleteraapiat: toimub Vocal freedomi avatud töötuba koos Ekstaatilise tantsuga

7. septembril toimub Tallinnas vabastav sündmus, mis korraldaja Tiit Trofimovi sõnul avab südame, tekitab hinge suure vabaduse tunde ning toob kokku inimesed, kelle jaoks siirus, kergus, vabadus, armastus ja rõõm on elus olulised asjad. Nimelt leiab aset Vocal freedom avatud töötuba ja Ekstaatiline tants.

Foto: Shutterstock.com

Tiit kirjutas juulikuus Facebookis, et sai ägeda uudise osaliseks. Võimalikuks sai see, et Uria Tsur, kellega Tiit tutvus Mehhikos ja kelle vabastamise töötuba ta Berliinis kogemas käis, on tulemas 9. – 11. september Eestisse ja Tiidu sõnul on see eestlastele suureks kingituseks. „Nimelt jäi tal ära Amsterdami minemine ja tal tekkis võimalus asendada see Tallinna töötoaga.  Sellised mehed on maailmas nii nõutud, et esimene vaba aeg oli tal alles 2023. aprill ja see oli ka temaga tegelikult eelnevalt kokku lepitud. Seega soovin teada anda kõigile, kes tahavad tulla kogema enda hääle vabastamist ja läbi selle tervendada ennast ning enda allasurutuid emotsioone, siis minu soovitus on, et hüpake 100-ga sisse, sest selle mehe energia ja võime inimesi avada on lihtsalt fenomenaalne,“ kirjutas Tiit sotsiaalmeedias.

Kuna Vocal freedomi kolme päevane töötuba sai välja müüdud ühe päevaga ning paljud, kes soovisid osaleda, sellesse töötuppa enam ei mahtunud, otsustas Tiit pakkuda rõõmu kõigile, kes seda soovivad ning korraldab 7. septembril Vocal freedomi avatud töötoa koos Ekstaatilise tantsuga. „Otsustasime pakkuda seda rõõmu kõigile, kellel on soov kogeda maailmakuulsa hääleterapeudi Uria Tsur`i ja Eesti kõige hinnatuma ekstaatilise tantsu Dj Rain Tungeri imelist koosloomist äsja valminud ja tipptasemel helitehnika ja täiusliku heliruumiga uues majas MUBA. Milline vägev tunne ja rõõm on sees, et saan pakkuda seda võimalust kõigile ja veel sellises kohas. Tunne on selline, et selle üritusega teeme ajalugu ja saame kokku vägeva pundi inimesi ning näitame kogu maailmale, et Eesti rahvas on üks vägev rahvas ja meile on meie vabadus väga oluline,“ sõnab Tiit.

Tiit ise soovitab võimaluse korral Uria Tsur`i töötuba kindlasti proovima minna ja seda eriti neil, kes tegelevad inimestega, viivad läbi väelaule või hääle töötubasid. „Lihtsalt WOW mida üks mees enda kohalolu, siiruse ja avatud südamega teha suudab. Me arvame, et me hääl on avatud, me arvame, et me süda on lahti, me arvame, et meis pole allasurutud häbi ja teisi tundeid, aga seda näitas nii tugevalt just see hääle avamise töötuba, kuidas läbi lihtsate ja toimivate praktikate avada oma keha ja südant veelgi sügavamale tasandile. Millised emotsionaalsed ja kehalised protsessid käivitusid ja vabanesid. Oleks rohkem selliseid isetuid ja puhtaid hingi maailmas,“ kirjeldab ta Uria Tsur`i töötuba.