Avaleht Hingele KOGU MAAILMA ÜHINE MEDITATSIOON I Osale ülemaailmsetel meditatsiooniminutitel
KOGU MAAILMA ÜHINE MEDITATSIOON I Osale ülemaailmsetel meditatsiooniminutitel

KOGU MAAILMA ÜHINE MEDITATSIOON I Osale ülemaailmsetel meditatsiooniminutitel

Pühapäeval, 5. aprilli hommikul kell 5.45 toimub võimas ühismeditatsioon. See 20 minutit kestev meditatsioon leiab aset erilisel astroloogilise joonduse ajaperioodil, mis avab võimaluse inimkonnal ühineda ning lahustada vana maailma struktuurid ja luua uus ja ilusam aeg.

Üritusega saab liituda Facebookis siin.

Avaldame juhised ja üleskutse:

Avalik kiri ja kosmiline üleskutse vaimsetele juhtidele ja võtmeisikutele üle kogu maailma

4./5. aprillil 2020 avaneb tohutu astroloogiline portaal, millest läbi liikumiseks on inimkonnal vaja ÜHINEDA ÜHEKS MEELEKS JA TEADVUSEKS. Selliselt toimides saame tagasi nõuda oma sõltumatuse 700 aastat väldanud finantsvõlgnevuse süsteemilt, lahustada vana maailma struktuurid, muuta olematuks koroonaviiruse ja sellega kaasneva hirmu ning lõpetada ära 5G-ga kaasneva elu hävitava kiirguse (mida võib pidada üheks suurimaks mõjuteguriks Wuhanis (Hiinas) toimunule, mille käigus ligi 3 miljonit inimest võis surra kiirgusmürgituse tulemusena).

Vägi, mis saab meile 4./5 aprillil Jupiteri ja Pluuto taevase kohtumise käigus kättesaadavaks, on sõna otseses mõttes astronoomiline!

Meie taotlus on kasutada ära seda vägevat astroloogilist joondust, et luua inimkonna jaoks massiline NIHE kõige võimalikumas positiivses ja kooskõlalisemas suunas, aga see eeldab MASSILIST OSALEMIST ning Südamete ja Meelte koondamist üheainsa fookuse ja taotluse taha kogu planeedil enneolematus ulatuses!!!

On ülioluline, et meie Valguskiirgajatena ühineme globaalseks meditatsiooniks 4./5. aprillil, et MILJONI ÜHEAEGSE VALGUSPUNKTINA, mida südames kannab sügav armastus, ankurdada rahu, kooskõla, külluse, vabaduse, tervenduse ja kõige positiivsema tõusmise ajaliini energiaid!

Meie silmis sõltub selle ettevõtmise edu sellest, kuidas me suudame kõrvale asetada oma näilised erinevused, vaated, arvamused, hinnangud teiste suhtes või selle, mis meile kellegi isiksuse juures meeldib või mitte ning eriti sellest, kuidas me suudame vältida negatiivset “käivitumist” erinevate sõnade või lausete peale, mis takistaks kokku tulemist, kuna just selline eraldatus ja jagunemine on meid planeedi seisukohast pikka aega tagasi hoidnud!

Ühinegem ja keskendugem üksnes lõpp-eesmärgile – KAOTADA KANNATUS.

Allpool on lingid ja juhised, kuidas meditatsiooniga liituda, aga paneme südamele läbi lugeda kogu kiri, selleks et mõista, miks see globaalne meditatsioon on sedavõrd oluline ja luua sellele kohased tingimused. Me tunneme vajadust selgitada sõnade tähendust ja nende taga peituvat tegelikku kavatsust, selleks et infot vääriti ei mõistetaks ega loobutaks selle tulemusel kaasa tegemast. Meil on vaja igat üht osalema, et kindlustada ÜHE MILJONI ÜHEAEGSE MEDITEERIJA OLEMASOLU 4./5. aprillil!!!

Palun edastage see kiri oma võrgustikule, et gruppidel ja üksikisikutel oleks võimalik aegsasti teha oma osalemisplaane.

Selleks, et meie kujutluspildid ja taotlused oleksid kooskõlas, palume kõigil mediteerijatel järgida järgmisi juhiseid:

1/ Kasuta enda tehnikaid selleks, et tuua end lõdvestunud teadvusseisundisse.

2/ Esita oma taotlus kasutada seda meditatsiooni selleks, et nihutada planeet kõige optimaalsemale ajaliinile ning eemaldada täielikult koroonaviirus.

3/ Kujutle säravvalget valgussammast, mis saab alguse Kosmilisest Keskpäiksest ja jagab oma valgust universumi kõikide galaktikate keskpäikestele. Seejärel kujutle, kuidas see valgus siseneb läbi Galaktilise Keskpäikse meie galaktikasse ja laotub üle kogu galaktika laiali. Seejärel kujutle, kuidas see valgus siseneb meie päikesesüsteemi ja läbin kõiki valgusolendeid selles, seejärel liigub läbi kõikide olendite meie planeedil ja ühtlasi läbi sinu keha planeedi tuuma.

4/Kujutle, kuidas see valgus muundab veel Maale alles jäänud koroonaviirust, puhastades ära kõik nakatunud piirkonnad planeedil, ravides terveks kõik haigestunud, eemaldades kogu epideemiaga seostuva hirmu ja taastab stabiilsuse.

5/ Kujutle, kuidas asjade käik planeedil Maa nihkub kõige positiivsema ajaliini suunas, nihkudes eemale kõikvõimalikest epideemiatest, nihkudes eemale igasugusest sõjast, igasugusest globaalsest ülemvõimust. Kujutle, kuidas valge, roosa, sinine ja kuldne Valgus tervendab kogu ebavõrdsuse, kaotab ära vaesuse ja toob küllust kogu inimkonnale. Kujutle Veevalaja-ajastut, mis toob kõigile olenditele Maal puhast Valgust, Armastust ja Õnne, kujutle selle suure kosmilise tsükli algust.

Võimalusel prindi või kirjuta need juhised endale välja!

Kui märkad midagi, mida võiks heade uudiste portaalis jagada, saada oma pildid või vihjed e-mailile vihje@goodnews.ee

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga