Avaleht Hingele Kehapuhastus – miks see on oluline?
Kehapuhastus – miks see on oluline?

Kehapuhastus – miks see on oluline?

MaiWistiku looja, joogatreener ja loodusterapeut Mai-Liis Kivistik ja terviseterapeut Triin Terasmaa võtavad 28. aprillil toimuvas live’is luubi alla kehapuhastuse. Arutatakse, miks võiks oma keha puhastada ja millised variandid meil selleks on?

Live’is tuleb jutuks:

  • Mida on vaja teada detox-kuurist?
  • Kas keha on vajalik üldse puhastada?
  • Miks on oluline jälgida, mil viisil seda teha?

Vaadatakse üle, mis on tagamaad meie tervise hoidmisel ja kuidas ise ohtudest teadlik olla. Korraldajad selgitavad, et inimene on tervik ja me suudame end ise tervendada, kui vaid on püsivust ja piisavalt teadmiseid.

Triin Terasmaa

Triin Terasmaast

Triin Terasmaa on terviseterapeut, kelle kirg on tervist toetav eluviis. Ta omab sotsiaaltöö alast kõrgharidust ning toitumisterapeudi ja funktsionaalse toitumise nõustaja diplomit. Varasemalt omab 3 aastast töökogemust toitumisterapudina ning on ennast täiendanud erinevate, nii füüsilist- kui vaimset tervist toetavatel aladel. Hetkel töötab Pharma Nordis koolitajana ning lisaks terviseterapeudina.

Foto: Helen Tulp

Mai-Liis Kivistikust

Mai-Liis Kivistik on elustiili brändi MaiWistiku looja, loodusterapeut, joogaõpetaja ja tulihingeline tervist toetava elustiili edendaja, kes usub siiralt, et sinu sära ja enesekindlus tuleb sellest, mis sa sööd ja kuidas oma keha eest hoolitsed.

Tema teadmiseid pärinevad aastate pikkuselt rännakult tervisemaastikul, mis algas tippspordi, võistlustantsu, radadel ning süvenes tänu spordivigastusele ajas üha enam. Ta on elukestev õppija ja läbinud erinevaid tervise ja vaimsuse koolitusi alates 2013 ning lõpetanud nende seas ka Herbaticumi.