Avaleht Hingele Coach Chanet Siret Simonen korraldab tasuta 14-päevase toetusprogrammi, et leida tasakaal ja luua endaga ühendus
Coach Chanet Siret Simonen korraldab tasuta 14-päevase toetusprogrammi, et leida tasakaal ja luua endaga ühendus

Coach Chanet Siret Simonen korraldab tasuta 14-päevase toetusprogrammi, et leida tasakaal ja luua endaga ühendus

Coach Chanet Siret Simonen korraldab juba mitmendat aastat tasuta 14-päevast toetusprogrammi “Jah, ma suudan 2022”, mis tekkis soovist aidata inimestel leida enda sees taas tasakaal ja toetada inimesi väljakutsuval ajal ning suurte muutuste sees. “Minu süda tuksub juba aastaid coach’i ametile, et saaksin toetada inimesi loomaks ühendusi iseenda, enda unistuste ja tegudega. Olen samuti pikalt kodustes toimetustes nii nagu tuhanded ja tuhanded inimesed. Kuna eelmisel korral sai programm niivõrd head tagasisidet, siis otsustasin seda korrata,” ütleb Chanet.

Positiivne olek teeb õnnelikumaks ja aitab paremini toime tulla

Lugedes taas kommentaare, kus inimesed pigem on negatiivsed ja väsinud kõigest, siis tuli tugev kutsung taas toetada inimesi läbi lihtsate väikeste praktikate. Kaks eelmist aastat on näidanud, et need 5 lihtsat sammu võivad luua inimeste eludes imesid ja muutusi. Mina usun, et kui inimene märkab positiivsust enda ümber tuleb ta paremini toime muutuste ja keeruliste olukordadega.

Usun, et kui inimene märkab positiivsust enda ümber tuleb ta paremini toime muutuste ja keeruliste olukordadega.

“Keskendumine positiivsusele aitab tõsta enda energiat ja toetab toimetulekut väljakutsuvas olukorras. Kui oled positiivne, siis su organism toodab dopamiini, mis mitte ainult ei muuda sind õnnelikumaks, vaid lülitab sisse ka kõik sinu aju õppekeskused, võimaldades sul maailmaga erineval viisil kohaneda,” toob Chanet välja.

Chanet Coachingul on soov aidata ja toetada kaasteelisi märkamaks iseennast selles kiiresti muutuvas maailmas. Läbi toetusprogrammi aitame märgata enda vajadusi ja väikeseid olulisi asju enda ümber leidmaks igas päevas heaolu. Soovime jagada uuesti praktikat, mida oleme kahel eelneval aastal teinud ja mis on saanud suurepärast tagasisidet.

Chanet selgitab, et programm on kõigile, kes tunnevad, et vajavad toetust enda tasakaalu leidmiseks ja iseenda minaga ühenduse loomiseks.

Ta rõhutab, et positiivne hoiak teeb meid õnnelikumaks, loovamaks ja aitab meil õppida kergemini uues olukorras toime tulema.

Positiivne hoiak teeb meid õnnelikumaks, loovamaks ja aitab meil õppida kergemini uues olukorras toime tulema.

Millist väärtust programm pakub?

 • Sul on kogukond, kes ühiselt toetab muutuse elluviimist.
 • Harjutused tõstavad sinu energiat ja aitavad hoida positiivsust.
 • Aitab näha võimalusi, mida muidu ei märkaks.
 • Aitab hoida sind tasakaalus ja rahus.

Chanet lisab, et see väljakutse on kokku pandud teaduslikest uuringutest ning aitab luua paremat enesetunnet, rahulolu, tasakaalu ning positiivsust. Programm “Jah, ma suudan” koosneb viiest sammust, kus igapäevaselt toetatakse harjutuste ellu viimist. Harjutused võtavad aega vaid 15 – 30 minutit, kuid võid teha pikemalt.

Sellel aastal loodi kaks erinevat võimalust, et toetada veelgi rohkemaid inimesi.

TASUTA programmis osaledes

 • On sul alustamise tugi
 • Sammude selgitus ja tähendus
 • Igapäevased meeldetuletused emaili teel, et püsida rajal

TASULINE  programm aitab teha head! Programm maksab 11 eur, millest 22% kingitakse Eesti Naiste varjupaikade Liidule.

 • Igapäevane toetus facebooki grupp “Jah, ma suudan 2022”
 • Erinevad õpetajad, kes räägivad 5 sammu enda proffesionaalsusest lahti.
 • Mediteerimine -Tiit Trofimov
 • Liikumine – Martin Pukspuu
 • Muutus ja mõtteviis – Chanet Siret Simonen
 • Igapäevased meeldetuletused emaili teel, et püsida rajal

Rohkem infot leiab Chanet.ee!