1. Avaleht
  2. Sündmused
  3. Access Barsi kursus 17. novembril Tallinnas Kaidi Karilaidiga
Access Barsi kursus 17. novembril Tallinnas Kaidi Karilaidiga

Access Barsi kursus 17. novembril Tallinnas Kaidi Karilaidiga

Kas sa mäletad viimast korda oma elus, kui sa olid täielikult lõõgastunud ja hellitatud ja hoolitsetud?

Tule õpi selgeks elumuutev kehaprotsess Access Bars, mis jääb sulle tööriistaks kogu sinu eluks, et sa saaksid luua omale elu, mis tuleb sinuni kerguse, rõõmu ja hiilgusega.

Kujutle, kui keegi vajutaks nuppu ja vaigistaks su peas selle hääle, mis ütleb, et sa pole piisavalt hea või et sa ei suuda saavutada seda, millest unistad. Kõik piirangud, mis sa oma elus lood, on seotud sinu mõtete, ideede, hoiakute, otsuste ja uskumustega selle kohta. Õrn Barsi-punkti puudutus ja sa hakkad puhastama seda, mis on lukustatud, mis hoiab sind uskumas, et sa ei saa elada elu, mille võimalikkusest sa oled alati teadlik olnud.

Kõik on erinevad, seega ei ole olemas “normaalset” Access Barsi seanssi. Iga seanss on erinev, iga kord, isegi kui sa kordad sama inimesega.

Kõige sagedamini antakse tagasisidet, et tajutakse täielikku lõõgastust. Paljud inimesed jäävad magama, isegi väga lärmakas keskkonnas. Mõned inimesed näevad pilte, teistel on kehades aistingud, nagu surinad, kirvendused, soojus, tõmblused või värinad.

Siin ei ole õiget ega valet viisi ja parim viis teada saada, kuidas Access Bars sinu jaoks toimib, on see järele proovida.

See kursus annab sulle litsensi: pärast kursust oled Access Barsi praktik ja saad seda protsessi kinkida raha eest või tasuta kõikidele. Samuti saad seda endale ise teha.

Head Uudised GoodNews