Avaleht Hingele VIDEO I Liis Kuurme: kui suudan aidata kasvõi ühegi inimese elukulgu, on mu ülesanne siin maailmas täidetud
VIDEO I Liis Kuurme: kui suudan aidata kasvõi ühegi inimese elukulgu, on mu ülesanne siin maailmas täidetud

VIDEO I Liis Kuurme: kui suudan aidata kasvõi ühegi inimese elukulgu, on mu ülesanne siin maailmas täidetud

Liis Kuurme on Eestis ainus litsenseeritud infovälja- ja sagedusterapeut, kes kasutab oma praktikas TimeWaveri metoodikat. Oma esimeses videoblogis võttis Liis ette teekonna loodusesse, kus end maandada ning saada juurde inspiratsiooni, et jagada oma mõtteid ja sisekaemust ka teistega.

“Mu head sõbrad, mul on nii tohutult heameel, et mul oli täna jälle võimalus pakkida ennast siia autosse kokku selleks, et võtta jälle üks pikem teekond ette. See teekond viib mind täna seiklusele vastu, mida ootan iseäranis palju, Just nimelt seetõttu, elu on olnud üsnagi intensiivne, mul ei ole olnud väga aega ennast välja lülitada ja oma akusid laadida,” räägib Liis oma videoblogis. “Tulin loodse keskele just nimelt seetõttu, et see on tõenäoliselt ainus koht maailmas, kus ma tunnen ennast tõeliselt hästi. Ma tunnen ennast maandatuna, ma tunnen ennast tasakaalus olevana, ma tunnen ennast tõeliselt õnnelikuna. See on see koht, kus leian alati tröösti, kus leian alati võimalust saada energiat juurde, aga ennekõike, et saada juurde inspiratsiooni.”

Liis soovib üle kõige jagada oma mõtteid, kogemusi ja sisekaemust. “Kui see aitab või toetab kasvõi ühegi inimese elukulgu, on mu ülesanne siin maailmas täidetud. Nii siis võtan selle ühe päeva siin metsas, mere ääres, aega lihtsalt selleks, et teha sisekaemusi, ammutada natuke inspiratsiooni lihtsalt selleks, et jagada seda hiljem ka teiega ja seda on hea teha ennekõike üksinduses,” räägib ta.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga