Avaleht Inspireeriv Suurseminarist Better You tehakse ülekanne
Suurseminarist Better You tehakse ülekanne

Suurseminarist Better You tehakse ülekanne

Tallinnas 5. novembril toimuva suurseminari Better You piletid on välja müüdud, kuid üritusest tehakse ülekanne.

Seminari peaesineja on Robin Sharma, menuraamatute “Lugu mungast, kes müüs oma Ferrari” ja “Juht ilma tiitlita” autor ning tunnustatud koolitaja.

Eric Edmeades on hinnatud motivatsioonikõneleja ning nii äri- kui ka isiklik mentor. Ta on veetnud 20 riigi lavadel rohkem kui 10 000 tundi ning inspireerinud mõtete ja energiaga sadu tuhandeid inimesi. Ta sai ülekaalukalt parima hinnangu nii esinemise kui ka sisu osas 2015. aastal Tallinnas Wealth Forumil. 5. novembril kõneleb ta sellest, kuidas muuta võimatu võimalikuks, kuidas mitte toita halbu harjumusi ja kuidas sisse harjutada häid.

Peep Vain on enesearengukoolituse maaletooja ja teerajaja. Ta on eneseabi ja -arenguraamatute “Kõige tähtsam küsimus” ja “Keset elu” autor. 2014. aastal tegi ta tööellu pausi, mis kestis viis aastat. Seminaril räägib ta sellest, kuidas endas kahtlemist vähendada ja enesekindlust märkimisväärselt tõsta.

Teadliku elu loomise koolitaja Marlen Annabel Kubri räägib seminaril enesearmastusest ja enda eest hoolitsemisest. Kuidas võtta omaks, et kõik ongi hästi ja sinus on kõik olemas. Väärtustada ennast sellisena, nagu sa oled.

Koolitus aitab mugavustsoonist välja tulla ja näitab, kuidas vabaneda takistustest, mis tagasi hoiavad. Nendeks võivad olla:

* endas kahtlemine ja enesekindluse puudumine,

* oluliste tegevuste edasilükkamine,

* liigne muretsemine,

* “õige aja” ootamine,

* hirm, et sa pole piisavalt hea,

* tähelepanu hajutamine (multitasking),

* otsustamatus,

* liigne nutiseadmete ja ekraani taga olemine,

* perfektsionism,

* laiskus,

* enda võrdlemine teistega,

* liiga hiline ärkamine ja magama minemine,

* aja ja raha mõttetu kulutamine,

* või midagi muud, mis sind tagasi hoiab.

Sündmus toimub JCI maailmakonverentsiga koostöös, mis tähendab, et sellega tuleb juba 3000 osalejat rohkem kui 100 riigist. Edu Akadeemia toob juurde teise 3000 ja kokku tulebki Eesti läbi aegade suurim ja rahvusvaheliseim seminar 6000 osalejaga.

Koolitusel on eestikeelne tõlge.

Netiülekanne on saadaval 14-päevase järelvaatamisega.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga