Avaleht Hingele Raamatut „Andestamise kingitus“ esitletakse andestamispäeval
Raamatut „Andestamise kingitus“ esitletakse andestamispäeval

Raamatut „Andestamise kingitus“ esitletakse andestamispäeval

18. septembril toimub esmakordselt rahvusvaheline andestamispäev. Selleks päevaks ilmub ka Olivier Clerci enam kui 15 keelde tõlgitud raamat „Andestamise kingitus“ eesti keeles.

Raamatu esitlusel Tallinnas saab osa lihtsast, kuid vägevast südanttervendavast rituaalist, mis on inspireeritud iidsest tolteegi õpetusest ja võimaldab kogeda täiesti teistsugust lähenemist andestamisele.

Tegu on transpersonaalse protsessiga, mis annab võimaluse kogeda andestamist ja südame vabastamist viha- ja kurbusehaardest, saada kontakti tõelise olemuse ja armastusega enda sees sõltumata inimestest, kellega haavad seotud on. Samuti pole vajalik emotsionaalsetest haavadest ja keerulistest probleemidest teistele osalejatele rääkida.

Andestamise Ring on kingitus endalt endale, mis on nüüdseks aidanud oma südamega kontakti saada tuhandetel inimestel kümnes riigis. Ruumi hoiavad sertifitseeritud Andestamise Ringi läbiviijad Arne Laus ja Mariann Kiidron (kes on ka raamatu tõlkija eesti keelde).

1999. aastal läks Olivier Clerc Teotihuacani, et osaleda nädal aega kestvas tolteegi töötoas. Selle aja jooksul koges ta võimast ja elumuutvat protsessi nimega Andestamise Kingitus. Selles lühikeses, kuid sisutihedas raamatus jagab Clerc seda unikaalset ja lihtsat tolteegi tööriista, mis võib tuua ellu palju kergendust, andestust ja armastust.