Avaleht Hingele PÕNEV KURSUS! Indiast pärit Sindhu Prem viib rännakule minevikumälestustesse
PÕNEV KURSUS! Indiast pärit Sindhu Prem viib rännakule minevikumälestustesse

PÕNEV KURSUS! Indiast pärit Sindhu Prem viib rännakule minevikumälestustesse

Sindhu Prem17.-19. juunini toimub Tallinnas äsja avatud Tao Keskuses huvitav kursus, kus Indiast saabunud juhendaja Sindhu Prem tutvustab vahendit alateadvusesse sisenemiseks ehk Transomatic dialogue meetodit. See loodi 1993. aastal vastavalt Osho poolt antud juhistele ning loojaks oli Osho õpilane ja tema isiklik hambaarst Devageet.

Ainult mõned juhendajad kogu maailmas on saanud väljaõppe Devageet’i poolt seda meetodit kasutama. Üks tema õpilastest, Sindhu Arora, on kasutanud seda meetodit, pakkudes seansse ja kursuseid juba mitmeid aastaid ja ta teeb seda nüüd esmakordselt ka Eestis.

Transomatic dialogue meetod võimaldab tervenemist sügavaimal tasandil, lubades inimesel ligi pääseda oma allasurutud mälestustesse, mõista kuidas need mõjutavad tema elu ning seejärel lasta lahti nendest. Selle meetodi abil võib siseneda ka mälestustesse oma eelmistest eludest, kuna teatud käitumismustrite juured võivad paikneda seal. Kursusel liigutakse tagasi ajas, kogedes uuesti ka võib olla eelmistes eludes kogetut.

Inimkeha (füüsiline, vaimne, emotsionaalne, spirituaalne) ei ole ainult hingekandja, vaid on ka mälestuste ja kogetud sündmuste ladu – need on mälestused, mis mingil põhjusel on allasurutud. Enamus füüsilisi, emotsionaalseid, vaimseid probleeme või spirituaalseid blokeeringuid on tundemärgid nendest mälestustest, mida on vaja mõista (vajalikud õppetunnid omandada) ning seejärel vabastada.

Inimkeha omab suurt võimet, et tervendada ennast, et saada tagasi oma loomulik tasakaal ja harmoonia, kui on mõistetud ja vabastatud need allasurutud mälestused. Tulemusena muutub elukvaliteet, olles leidnud sisemise ja välise harmoonia ning liikudes oma teekonnal suure kindluse ja usaldusega.

Kursus toimub kolmel päeval. Rohkem infot leiab SIIT!

Jüri Kukk 

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga