Parem kahetseda midagi, mis on tehtud, kui midagi, mis on jäänud tegemata!
Saatchi & Saatchi endise loovdirektori ja Briti reklaamimaailma legendi Paul Ardeni kirjutatud raamat “Mida iganes sa ka ei arvaks, arva risti vastupidi”, pöörab julgelt pea peale arusaamad tööst ja maailmast. Selle asemel, et pakkuda tavalisi igavaid nõuandeid, pakub Paul Arden põnevaid sõnamänge, aforisme ja paradoksaalseid mõttekäike.
Vaata üle oma mõttemallid
See raamat sobib inimestele, kes tegelevad müügi, juhtimise või ostmisega ning pakub inspiratsiooni originaalsete mõtete, vaimukate anekdootide, ägedate piltide ning kunstnike, teadlaste ja filosoofide erakordselt tabavate ütlustega.
See raamat sunnib üle vaatama mis iganes mõttemallid – isegi siis, kui sa ei teadnud seni, et sa nii mõtled. See annab sulle kindlust suuremat riski võtta ja nautida oma tööd rohkem, kui oleksid osanud ette kujutada.
- See selgitab, millist kasu võib tuua valede otsuste tegemine.
- See näitab, kuidas risk annab sulle tegelikult elus kindluse.
- See ütleb, miks ebamõistlikkus on parem kui mõistlikkus.
- See räägib sellest, kuidas varuda rohkem enesekindlust, kui hakkad riske võtma.
Roger Kennedy Saatchi & Saatchist on öelnud, et Paul Ardeno näol on tegu vaimustava, ulaka, võluva, ärritava ja täiesti pöörase mehega, kes on uskumatu loova energiaga õnnistatud geenius, kes tegutseb terve mõistusega, mis lihtsalt ei ole terve.
Avaldame raamatust katkendi.
Paljud inimesed taipavad alles 40-aastaselt, et elu on neist nagu möödna jooksnud.
Pealtnäha tundub, et neil sujub kõik ja neil on kõik olemas… Välja arvatud see, et neil polnud julgust ära kasutada mõnd head juhust või võimalust, mis elu neile ette veeretas.
Keegi ei raiu su kätt maha ega võta su mootoratast ära ega pane sind vangi, kui sa ühes või teises asjas läbi kukud.
Üks mu sõber tahtis oma isalt, kes oli seotud Iiri relvajõududega, nõu küsida.
“Isa, mul on probleem,” alustas ta.
“Kas keegi või miski ohustab su elu?” küsis isa.
“Ei-ei, seda mitte!” vastas sõber.
“No siis sul ei ole probleemi,” teatas isa.
Isegi kui oleme vaoshoitud ja püüame riskantseid olukordi vältida, tuleks korraks paus teha ja mõelda, millest me võime tegelikult ilma jääda ja kas meil tegelikult on ikka probleem.