Avaleht Inspireeriv Nõuandeid enesemuutmise õpetajalt Robin Sharmalt! Kuidas elada oma parimat elu?
Nõuandeid enesemuutmise õpetajalt Robin Sharmalt! Kuidas elada oma parimat elu?

Nõuandeid enesemuutmise õpetajalt Robin Sharmalt! Kuidas elada oma parimat elu?

Kütkes­tav­­ Robin Sharma raamat “Avasta oma saatus” on täis võimsaid­ ja praktilisi­ eluõppetunde,­ mis avavad lugejale­­ uued­ võimalu­sed ja muuda­­vad­ elu alati­seks.

Robin Sharma on juhtimise, esinemise ja eneseavastuse vald­konna tunnustatud ekspert kogu maailmas. Paljude menukite autor­ on firma Sharma Leadership International rajaja. Tegemist on laialdaselt tuntud ja lugupeetud firmaga, mis aitab töötajatel ja ettevõtjatel realiseerida oma potentsiaali nii professionaalse kui isikliku elu vallas.

“Olgu kindel ja kestev su otsus ärgata ning elada tõelise väega. Ilmugu su vajalikud õppetunnid leebel viisil. Olgu su hinge pimedad ööd harvad ja haruldased. Sära nii eredalt, et su elupäevade lõpus võiks öelda: “Ta elas terviklikult ja täiel rinnal”,” kirjutab Sharma raamatu sissejuhatuses.

Jagame raamatust inspireerivaid mõtteid:

  • Sinus on palju rohkem suurust, kui sa kunagi oled unistanud.
  • Pole oluline, mida sa elus praegu läbi elad, usu, et see kõik on hea ja toimub sinu hüvanguks. See ei pruugi küll tunduda tore, aga on just see, mida pead õppima, et võiksid kujuneda selliseks inimeseks, kelleks oled loodud. Kõik, mis su elus toimub, on täiuslikult korraldatud, et innustada su maksimaalset arengut inimesena ja tuua sind oma tõelise väe juurde. Õpi elust ja luba end viia sinna, kuhu oled loodud minema – ta peab silmas su kõrgemaid huvisid.
  • Vastused, mida otsid, on sügaval su südames juba olemas. Kusagilt mujalt pole neid otsida.
  • Need, kellele elu on teinud sügavalt haiget, tunnevad hetkega ära teise inimese valu. Need, kes on läbi elanud õnnetusi, muutuvad elu suhtes alandlikuks ja on selle tulemusena avatumad, kaastundlikumad ja ehtsamad.
  • Kannatus teeb meid sügavamaks. Kannatus tuleb meile appi ja laseb meil näha seda, kes me tegelikult oleme.
  • Tundmatus on seal, kus asub “uus” ja uus on ainus koht maailmas, kus leiad võimaluse. Igale inimesele on sisse programmeritud joosta elus võimaluse ja potentsiaali poole.
  • Vaprus pole hirmu puudumine, vaid tahe kõndida läbi oma hirmu eesmärgi nimel, mis on sulle tähtis.
  • Kogu põhjus, milleks me elame, on kasvada oma parimaks minaks ja mäletada tõde, kes me tegelikult oleme.
  • Me ei saa elult seda, mida tahame, vaid seda, kes me oleme.
  • Kui sa tervendad ennast, siis aitad tervendada maailma. Kui lased oma oskustel särada, siis kutsud teisi inimesi tegema sedasama. Kui teed tööd selle nimel, et su elu oleks kõrgel tasemel ja parim, siis oled teistele eeskujuks, et nad hakkaksid mängima oma kõrgeimat mängu.

Ja eriti hea uudis ka! 

Raamatu saab Pilgrimist hetkel tellida vaid 7 euroga! Telli siit!

Robin Sharma tuleb Eestisse 5. novembril. Uuri lähemalt siit!

Raamatu kinkis heade uudiste toimetusele Sihtasutud Kadunud juht Aare Rüütel. 

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga