Avaleht Hingele KOOLITUS “JÄRGMISE TASEME MINA” I Ei suuda kahe otsuse vahel valida? See lihtne harjutus võib olla abiks
KOOLITUS “JÄRGMISE TASEME MINA” I Ei suuda kahe otsuse vahel valida? See lihtne harjutus võib olla abiks

KOOLITUS “JÄRGMISE TASEME MINA” I Ei suuda kahe otsuse vahel valida? See lihtne harjutus võib olla abiks

Õnnekoolitaja Dalí Getter Karat, kes korraldab koolitust “Järgmise taseme mina” jagab praktilist meetodit, kuidas kontrollida oma kehalist tunnetust, et valida üks või teine tee. Seda saab kasutada iga kord, kui seisad ristmikul ning pead midagi valima või otsustama, et edasi liikuda.

Harjutus

Seda harjutust võib teha lihtsalt silmad kinni pannes ja ette kujutades või võib teha märkmikusse täpike, mis tähistab seda, kus sa praegu oled ning kaks joont – üks vasakule ja teine paremale.

Too ennast tähelepanuga oma kehasse, praegusesse hetkesse. Kujuta ette, et sa seisad kas aasa peal, mere ääres, täiesti tühimikus või selles kohas, kus praegu oled – kus iganes soovid. Sina oled nullpunkt, neutraalsus.

Su elus on mingi teema või küsimus – kas osta see kodu või mitte, kas kolida inimesega kokku või mitte, kas võtta töökoht vastu või mitte, kas minna lahku või mitte, kas hakata ettevõtjaks, kas värvida juuksed tumedaks. Tõsta küsimus enda ette.

Kujuta ette, et oled nullpunktis. Sealt pead valima, kummas suunas minna. Hakka liikuma vasakule. Liigu teatud maani ja jää korra seisma. Tunneta oma keha, mis tunne sul on, kui sa tegid sellise otsuse, mis on sellel rajal. Milline on su ümbruskond, tunne kehas umbes kuu pärast otsuse tegemist. Vaata, mis pilt su ees jookseb, millised märksõnad kerkivad. Siis liigu edasi kuus kuud tänasest. Seejärel aasta. Kas sa oled õnnelik või õnnetu?

Nüüd liigu paremale, kus on teine valik ning tee samamoodi.

Ajalise piiri võid valida ise – võid teha sama harjutust ka mõeldes, mis tunne sul on nädal, kaks nädalat, aasta või viis aastat pärast otsuse tegemist. Oluline on, et saaksid kätte tunde, mis sinus tekib, kui valid ühes või teises suunas mineku.

“Meie keha räägib meile päriselt, kas tegu on õige või vale otsusega. Jäta meelde see tunne oma kehas. Hinga sügavalt sisse-välja ja tule teadlikult tagasi nullpunkti, kust sa alustasid,” juhendab Dalí Getter Karat.

Ta selgitab, et nii rännates saab juurde palju kergust, rõõmu ja naudingut, otsustamise lihtsust ja vähemaks mõtteid, et ei tea, mida teha ega suuda otsustada.

Õnnekoolitaja Dalí Getter Karat aitab liikuda järgmisele tasemele, et muutuda paremaks iseendaks

Selleks, et liikuda edasi oma järgmisele tasemele, muutuda paremaks iseendaks, lasta lahti vanast ja astuda oma väesse, õppida paremini oma energiat juhtima ning elu teadlikult looma, korraldab Dalí Getter Karat 4-nädalase online koolituse “Järgmise taseme mina”.

Teadlikult uude maailma astumine

“Sa saad ise valida, kas sind kõnetab hirm või usaldus. Mõistus või süda. Pingutus või kergus. Ärkamine toimub sammhaaval ja me saame oma ärkamisprotsessi toetada, kiirendada ja sügavamaks muuta. Aga neid samme pead tegema sina, mitte keegi teine,” rõhutab Dalí Getter Karat.

Ta lisab, et sa saad astuda teadlikult uude maailma ning õppida kogema oma väge, täit potentsiaali, nautima kõrgemat sagedust, voolus kulgemist, joondunud olekut.

Kursuselt saab vastused nendele küsimustele:

 • Kuidas tõusta, uue energiaga kaasa liikuda?
 • Mismoodi oma sagedust kõrgel hoida?
 • Milliste tehnikatega ise oma reaalsust luua?

Dalí Getter Karat selgitab, et elu on nagu trepp – me liigume kogu aeg “trepiastmeid pidi” kõrgemale. Uuele tasemele tõusmine võib kaasa tuua hirmu, ärevuse, turvatunde puudumise. Need ei tohiks olla aga takistuseks tõusmisel, vaid tõukeks veelgi teadlikumale teekonnale.

10 asja, mida kursuselt saab:

 • Rohkem enesekindlust
 • Oskuse tõsta oma sagedust
 • Oskuse hoida ja püsida oma kõrges sageduses
 • Tööriistad vanast ja mitteteenivast lahti laskmiseks
 • Väekad küsimused enda suuna ja sihi hoidmiseks
 • Kõrgema elukvaliteedi
 • Rohkem selgust ja seeläbi ka mõnusat kergust
 • Võrgustiku sarnaselt mõtlevatest inimestest
 • PDF töövihiku, mida saad alati kasutada