Avaleht Hingele KIRJASTUS GOODNEWS I Raamatupood, mis loob lisaks raamatutele rahu- ja õnnetunnet
KIRJASTUS GOODNEWS I Raamatupood, mis loob lisaks raamatutele rahu- ja õnnetunnet

KIRJASTUS GOODNEWS I Raamatupood, mis loob lisaks raamatutele rahu- ja õnnetunnet

11. juuli esimestel minutitel, mil kell lõi ette maagilise ja kõiki võimalusi loova 00.00, avas oma virtuaalsed uksed Kirjastuse GoodNews e-pood. Kirjastuse eesmärgiks on talletada lood kangelastest ehk inimestest meie endi seast ning ümbert, kes on oma tegevusega teistele eeskujuks ning soovivad luua paremat, tervemat ja õnnelikumat elu meile kõigile.

Foto: Karen Härms

Praeguseks on kirjastusel ilmunud neli raamatut. Jagame 12 õnne, rahu ja tasakaalu loovat mõtet, mis on ilmunud kirjastuse Goodnews autorite sulest.

Foto: Karen Härms

Dave Bentoni autobiograafiline „Olen see, kes olen“ avab armastatud muusiku elu erinevaid tahke, alates lapsepõlvest Arubal kuni armastuse, suhete ning enesetervendamiseni.  

„Kanna enda eest kogu aeg hoolt.“

„Ära tee teistele, mida sa ei taha, et sulle tehakse.“

„Ela nii, et oled parem inimene ja austad teisi.“

Foto: Karen Härms

Monika Palm jagab oma raamatus „Hinga ja ela!“ praktilisi teadliku hingamise harjutusi ja oma teekonda vabastava hingamise juurde.

„Muuda seda, mida muuta saad. Kui on asju, mida hetkel muuta ei saa, siis muuda oma suhtumist neisse.“

„See, kuidas me asjadest mõtleme või kuidas neisse suhtume, mõjutab seda, kuidas me neid kogeme ja kuidas neid olukordi tajuma hakkame.“

„Elueesmärgi avastamine pole ühekordne praktika, vaid enesega regulaarne tegelemine.”

Toivo Niibergi „Ela ja küsi!“ sisaldab 500 elulist küsimust ja vastust, mis on aktuaalsed inimese kogu elukaare jooksul. Muu hulgas annab ta nõu, kuidas elada õnnelikumat ja tervemat elu.

„Heida magama teadmisega, et homne päev, tulev nädal, saabuv kuu ja eelolev aasta lihtsalt peavad praegusest paremad olema.“

„Põgene umbsest toast loodusesse. Kui ei taha pildistada või maalida, saad värskes õhus niisama jalutada.“

„Hakka tegema mõõdukat füüsilist trenni; mõistust turguta ristsõnade lahendamise, võõrkeele õppimise või enesetäiendamisega.“

Foto: Karen Härms

Dalí Getter Karati sulest ilmus Eesti esimene õnneharjutuste kogumik „Õnn on otsus!“, mis sisaldab 29 õnneharjutust tema populaarsest õnnelikkuse väljakutsest.

„Õnn on nagu lihas – et see oleks tugev ning vastupidav, pead seda treenima!“

„Märka elus õnnehetki. Ära oota, et õnnehetkedes peitub elu.“

„Küsi endalt õhtul, mille eest sa ennast täna tunnustad. See küsimus sobib suurepäraselt näiteks õhtu kokku võtmiseks, et lõpetada päev kõrges sageduses.“

Foto: Karen Härms
  • Kirjastuse GoodNews e-poe leiad kirjastusgoodnews.ee!
  • Avamisnädala puhul on koodiga goodnews25 kõik raamatud 25% soodsamad!