Avaleht Jooga ja meditatsioon Kevadisel pööripäeval on hea algus avastada endas uusi alguseid
Kevadisel pööripäeval on hea algus avastada endas uusi alguseid

Kevadisel pööripäeval on hea algus avastada endas uusi alguseid

MaiWistik brändi looja, loodusterapeut ja joogaõpetaja Mai-Liis Kivistik ja ettevõtja ja rahvusvaheliselt sertifitseeritud professionaalne coach (ICF) Kaia Valdmaa kutsuvad kõiki naisi kevadisel pööripäeval õhturetriidile, et kogeda vaikust, joogat ja meelerännakut -meditatsiooni. Nii nagu looduses algab sel päeval taas kevad, avastatakse sel õhtul enda sees uusi alguseid. Sõlmitakse rahu sellega, mis on olnud ja lastakse endal tasapisi taas õide puhkeda.

Mis on õhturetriit?

Mai-Liis ja Kaia lõid MaiWistikule mõeldes inspireerivad, tõstvad, elustavad naiste regulaarsed õhturetriidid, kus saab kogeda, kuidas oma sisemise naise eest hoolt kanda; kuidas teda kuulda ning märgata tema signaale ja sõnumeid; kuidas temaga armastavamalt ümber käia; kuidas teda turgutada, maandada, aktsepteerida, avada ja kuidas seda kõike rohkem igapäevaellu integreerida.

Kaia Valdmaa (Foto Helen Tulp)
Kaia Valdmaa. Foto: Helen Tulp

„Et saaksime olla terved, vägevad ja õrnad, samal aja. Nii väljast, kui seest. Nagu loodus,“ põhjendavad nad.

Nad lisavad, et õhturetriidid aitavad peale tööpäeva maanduda peast tagasi oma kehasse. Märgata seda naist, kes meie sees elab ja küsida, kuidas tal läheb. Pakkuda talle seda, mida ta hetkel kõige rohkem vajab. Õhturetriit ei vaja pikka planeerimist, pakkimist ja mitmeks päevaks kodust eemale minekut. See on laadimishetk nädala sees, keset linna, vaikses oaasis, et keha ja vaim saaksid kogeda lõõgastust.

Õhturetriit koosneb temaatilisest lühiloengust, meditatsioonist ja liikumise osast.
„Vaikus mängib sel õhtul suurt rolli. See on aeg, mida me iga päev sageli ei koge. Sel õhtul jätame telefonid ja nutikellad turvaliselt ukse taha ja saame need tagasi peale õhturetriidi lõppu. Selleks, et saaksime tehnoloogia asemel märgata iseennast,“ räägivad juhendajad.

Mai-Liis Kivistik (Foto Helen Tulp)
Mai-Liis Kivistik. Foto: Helen Tulp

Õhturetriidil saab:

  • Kogeda vaikust enda sees ja ümber;
  • kuulda, mida sinu keha, hing ja süda praegu kõige rohkem vajavad;
  • lubada hoida end ruumis, kus sina ei pea millegi eest vastutama;
  • maandada stressi ja ärevust;
  • kogeda suuremat ühendust oma kehaga;
  • kulgeda ilma ühegi ootuseta;
  • lõõgastuda ja enda laadida;
  • võtta endale aega, et saaksid siis olemas olla kõigele olulisele sinu elus.

Juhendajatest:

Mai-Liis Kivistik on elustiili brändi MaiWistik looja, loodusterapeut, rahvusvaheline joogaõpetaja ning tulihingeline tervist toetava elustiili edendaja, kes usub siiralt, et sinu sära ja enesekindlus tuleb sellest, mis sa sööd ja kuidas oma keha eest hoolitsed.

Tema teadmiseid pärinevad aastate pikkuselt rännakult tervisemaastikul, mis algas tippspordi, võistlustantsu, radadel ning süvenes tänu spordivigastusele ajas üha enam. Ta on elukestev õppija ja läbinud erinevaid tervise ja vaimsuse koolitusi alates 2013 ning lõpetanud nende seas ka Herbaticumi.

Kaia Valdmaa on ettevõtja ja rahvusvaheliselt sertifitseeritud professionaalne coach (ICF). Ta korraldab naisteringe, emaduse tseremooniaid ja teadlike üritusi. Kaia töötas üle 10-aasta IT- ja finantssektoris. Ta on läbinud bakalaureuse ja magistriõpingud turunduse, reklaami ja ärijuhtimise alal. Kaia on elanud Austraalias, Aasias ja Ameerikas. Ta jaoks äärmiselt oluline vaimne tervis, sisemine rahu ja tasakaal, sest ka tema on elus kogenud läbipõlemist. Lisaks on Kaia jumestuskunstnik, kes 13 aastat on looduskosmeetikaga naiste ilu aidanud rõhutada. Kaia lemmik hetked oma töös on need, kui coaching’u, naisteringide või jumestamise järel naise silmis see eriline tuluke põlema läheb. Kuidas nad märkavad kui imelised ja vägevad nad tegelikult on. Kaia on ka MaiWistiku üks Loomuliku Ilu Saadikutest.

  • Rohkem infot SIIT!