1. Avaleht
  2. Lugemist
  3. Ekke Lainsalu esitleb täna Apollos raamatut „Palgatööga rikkaks“
Ekke Lainsalu esitleb täna Apollos raamatut „Palgatööga rikkaks“

Ekke Lainsalu esitleb täna Apollos raamatut „Palgatööga rikkaks“

Ekke Lainsalu esitleb 1. aprillil Tallinnas Solarise keskuse Apollos raamatut „Palgatööga rikkaks“.

Kui rahul palgaga oled? Ilmselt võiks see olla suurem, kuna raha jääb alati väheks. Aga kas tead, et üsna lihtsalt on võimalik saavutada 10-, 20- ja isegi 35-protsendiline palgatõus?

Enamik inimesi saab palgatõusu küsimise peale äraütleva vastuse. Neile öeldakse, et eelarves pole raha või et palgatõusu pole sellel aastal ette nähtud. Nad lepivad sellega ja lontsivad tagasi tööülesannete juurde. Samas ajavad nende tööandjad kasumit taskusse ja peavad peenikest naeru.

Ühe uuringu kohaselt julgeb palka juurde küsida ainult 29 protsenti naistest. Lisaks makstakse naistele sama ameti peal meestest vähem. Elame küll demokraatlikus ühiskonnas, kuid naistele palga alamaksmist ei peeta eriliseks probleemiks. Korporatsioonid, kelle kasumid ulatuvad miljonitesse, maksavad töötajatele närust tasu.

„Ma olen koolitanud müügiinimesi juba ligi 20 aastat ja olen tuttav sadade Eesti ettevõtete hingeeluga. Olen palganud tööle kümneid inimesi ja näinud, kui nõrgalt ja odavalt nad ennast müüvad. See raamat sündis vihast tööandjate ülekohtuse käitumise vastu, mille all kannatavad mu paljud tuttavad, eriti naisterahvad. Aitab enda odavalt müümisest! Lisaraha oskuslikult kõrvale pannes ja investeerides on võimalik saavutada 10–15 aastaga finantsiline sõltumatus, et palgatöö kõrvale jätta. Selleks aga tuleb enda odavmüük lõpetada ja kaubelda välja parim palk. See raamat aitab sellel teel,“ lubab Lainsalu.

Esitlus algab kell 17.30. Rohkem infot leiab SIIT!

Tegemist ei ole aprillinaljaga.

 

Monika Kuzmina Hea sõna saadik, GoodNews looja ja meediapartner