Avaleht Hingele 11 IDEED! Kuidas viia oma energia kõrgemale ja kiirematele sagedustele?
11 IDEED! Kuidas viia oma energia kõrgemale ja kiirematele sagedustele?

11 IDEED! Kuidas viia oma energia kõrgemale ja kiirematele sagedustele?

Wayne W. Dyer, Ph D on rahvusvaheliselt tunnustatud kirjanik ja lektor enesearendamise valdkonnas. Ta on kirjutanud mitukümmend raamatut, nende seas ka raamatu “Kavatuse jõud”, mis annab nõuandeid, kuidas olla oma maailma kaaslooja. Raamatu autor ütleb, et kavatsus on universaalne jõud, mis teeb võimalikuks iga soovi täitumise. Kirjanik usub, et kui me elame kõrgematel tasanditel ja pöördume palves kõrgemate energiate poole, võime leida probleemidele vaimse lahenduse.

Autor toob välja loetelu soovitustest, kuidas viia oma energiaväli kõrgemale ja kiirematele sagedustele.

Teadvusta oma mõtteid 

Iga sinu mõte mõjutab sind. Kui lülitud nõrgestavalt mõttelt ümber jõuandvale mõttele, siis tõstad oma energeetilist võnkesagedust ning muudad iseenda ja oma ümbruse tugevamaks.

Iga sinu mõte mõjutab sind.

Mediteeri korrapäraselt 

Isegi kui sa mediteerid iga päev õige lühikest aega, oodates valgufoori punase tule taga, on see eluliselt oluline. Võta endale iga päev natuke aega, et olla vaikuses.

Võta endale iga päev natuke aega, et olla vaikuses.

Teadvusta, millist toitu sa sööd 

On madala ja kõrge energiasisaldusega toiduaineid. Toiduained, millele on pihustatud mürgiseid kemikaale, muudavad su nõrgaks, isegi kui sa ei tea, et need sisaldavad mürkaineid. Kunstlikud toiduained, näiteks magusained, on madala energiaga. Üldjuhul jäävad kõrge aluselisusega toiduained nagu puuviljad, köögiviljad, pähklid, soja, ilma pärmita leib ja oliiviõli skaala kõrgemasse ossa ja muudavad su jõulisemaks lihasetestil, kuna väga happelised toiduained nagu teravili, liha, piimatooted ja suhkrud on samal skaalal madalamal ning muudavad su nõrgemaks. See ei käi üheselt kõigi kohta, kuid sa võid kindlaks teha, kuidas end tunned end tunned pärast teatud toiduainete tarbimist. Kui sa tunned end nõrga, loiu ning väsinuna, siis võid olla kindel, et söödud toit oli madala energiaga.

Kui sa tunned end nõrga, loiu ning väsinuna, siis võid olla kindel, et söödud toit oli madala energiaga.

Hoidu meelemürkidest 

Alkohol ja peaaegu kõik kunstlikud meelemürgid, nii lubatud kui ka keelatud, alandavad sinu keha energiataset ja nõrgestavad sind. Lisaks asetavad nad su olukorda, kus sa tõmbad oma ellu veelgi rohkem jõuetuks muutvat energiat. Madala energiaga aineid tarbides avastad, et sinu ellu ilmuvad pidevalt samasuguse madala energiaga inimesed. Nad tahavad osta sulle neid aineid, pidada sinuga koos pidu, kui sa end pilve tõmbad, ja käivad sulle peale, et sa teeksid seda jälle, kui su keha on madala energiaga ainete laastamistööst taastunud.

Madala energiaga aineid tarbides avastad, et sinu ellu ilmuvad pidevalt samasuguse madala energiaga inimesed.

Teadvusta, millise energiatasemega on muusika, mida sa kuulad

Järsud, mürtsuvad võnked muusikas korduvate valjude helidega alandavad sinu energiataset ning nõrgestavad sind. Samuti on vihkamist, valu, ärevust, hirmu ja vägivalda sisaldavad laulutekstid madal energia, nad saadavad nõrgestavaid sõnumeid sinu alateadvusele ja toovad sinu ellu sarnaseid energiaid. Kui tahad ligi tõmmata vägivalda, siis kuula vägivaldse tekstiga laule ja muuda vägivaldne muusika osaks oma elust. Kui tahad enda juurde meelitada rahu ja armastust, siis kuula kõrgete võngetega muusikat ja laule, mille sõnad peegeldavad sinu soove.

Kui tahad enda juurde meelitada rahu ja armastust, siis kuula kõrgete võngetega muusikat ja laule, mille sõnad peegeldavad sinu soove.

Teadvusta oma koduse keskkonna energiataset 

Palved, maalid, kujukesed, vaimsed tekstid, raamatud, ajakirjad, seinte värv ja isegi mööbli paigutus loovad energia, mille mõju all sa igapäevaselt viibid. Hiina feng shui kunst on olnud meiega tuhandeid aastaid. Kasuta feng shui tarkusi, see on kingitus meie eelkäijatelt ning pakub võimalusi oma kodu ja töökoha energiavälja tugevdamiseks.

Kasuta feng shui tarkusi.

Vähenda kokkupuudet kommerts- ja kaabeltelevisiooni väga madala energiaga 

Televisiooni uudisteprogrammid panevad suurt rõhku halva ja ebameeldiva toomisele sinu koju ja jätavad suuresti hea välja. Kui sinu eluruumi tungib pidevalt negatiivsuse voog ja tõmbad su ellu veel rohkem negatiivset. TV meelelahutusest suure osa hõlmab vägivald vaheldumisi reklaamipausidega, mida rahastavad näiteks suured ravimifirmad, mis räägivad meile, et õnn peitub tablettides.

Kui sinu eluruumi tungib pidevalt negatiivsuse voog ja tõmbad su ellu veel rohkem negatiivset.

Suurenda enda energiavälja fotodega 

Foto on üks energia taastootmise vorm ja iga foto sisaldab energiat. Paiguta õnne, armastuse ja vastuvõtlikkuse hetkedel tehtud fotod läbimõeldult oma tuppa, tööruumi, autosse, isegi taskusse või rahakotti, et nad aitaksid sind vaimselt. Sea fotod loodusest ja loomadest, samuti rõõmu ja armastust väljendavad fotod enda ümber, lase fotode energial kiirata oma südamesse ja tuua endani kõrgemaid võnkesagedusi.

Foto on üks energia taastootmise vorm ja iga foto sisaldab energiat.

Saa teadlikuks oma tuttavate, sõprade, pere ja lähisugulaste energiatasemest 

Sa võid tõsta oma energiataset, viibides niisuguste inimeste energiaväljas, kelle võnked liginevad vaimsele teadvusele. Vali jõudu andvate inimeste lähedus, kes näevad sinu headust ja tõestavad oma eluga, et Vaim on leidnud nende kaudu väljenduse. Pea meeles, et kõrgem energia nullib ja muundab madalamat energiat, nii ei viibi teadlikult kõrgema energiaga inimeste seltskonnas ning suhtle nendega, kellel on ühendus Vaimuga ja kes elavad elu, mis on neile määratud. Püsi kõrgema energiaga inimeste energiaväljas ja sinu viha, vihkamine, hirm ja depressioon haihtuvad.

Vali jõudu andvate inimeste lähedus, kes näevad sinu headust ja tõestavad oma eluga, et Vaim on leidnud nende kaudu väljenduse.

Jälgi, kus ja mida sa teed 

Väldi madala energiaga piirkondi, kus esineb ülemäära alkoholi ja narkootikumide tarvitamist ning vägivaldset käitumist, kogunemisi, kus keskendutakse religioossele või etnilisele vahetegemisele, salvavatele eelarvamustele ja arvustamisele. Seda laadi kokkutulekud ei soodusta energiataseme tõusu ja tekitavad kooskõla madala, nõrgestava energiaga. Süüvi loodusesse, väärusta selle ilu, mine telkima, matka, uju, jaluta looduses, naudi loodust. Kuula ettekandeid vaimsetel teemadel, tegele joogaga ja pühendu puudust tundvate inimeste abistamisele, külastades vanureid hooldekodus ja haigeid lapsi haiglas. Igal tegevusel on oma energiaväli.

Süüvi loodusesse, väärusta selle ilu, mine telkima, matka, uju, jaluta looduses, naudi loodust.

Tee lahkeid tegusid, küsimata midagi vastu 

Jaga anonüümselt rahalist toetust neile, kellel on vähem õnne, ja tee seda oma südamelahkusest, tänu ootamata. Vii see suurepärane idee ellu, õpi olema lahke, ja hoia samal ajal ego mängust väljas. Ego tahab kuulda, kui võrratu inimene sa oled. Korja maast üles praht ja vii see vastavasse prügikonteinerisse ja ära oma teost kellelgi räägi. Kuluta mitu tundi, likvideerides korralagedust, mida sina pole tekitanud. Iga enda, teiste või ümbruse heaks tehtud lahke tegu viib su kooskõlla lahkusega. See annab sulle energiat ja toob sama energia voolu sinu ellu.

Iga enda, teiste või ümbruse heaks tehtud lahke tegu viib su kooskõlla lahkusega.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga