Avaleht Hingele VIDEO! Mida arvab Dave Benton Kirna mõisast?
VIDEO! Mida arvab Dave Benton Kirna mõisast?

VIDEO! Mida arvab Dave Benton Kirna mõisast?

GoodNews reporter Elviira Eessaar käis telesaatega “Suvestuudio” maalilises ja maagilises Kirna mõisas, kus reporteri vestluskaaslaseks oli Eestile koos Tanel Padariga Eurovisiooni võidu toonud muusik Dave Benton.

Esimeseks reporteri küsimuseks oli, kas laulja tunneb ennast energeetilises mõisapargis kuidagi eriliselt? Dave kinnitab seda, öeldes: “Olen alati uskunud, et taeva ja maa vahel on tegelikult palju enamat, kui me suudame uskuda ja energia on üks neist asjadest, mida me kas eitame või ei ole selles päris kindlad, eriti positiivse energia osas, aga ma usun, et siin, Kirna mõisas, on see positiivne energia olemas!”

Olen alati uskunud, et taeva ja maa vahel on tegelikult palju enamat, kui me suudame uskuda.


Dave hindab Kirna mõisapere missiooni 

Dave Benton on Kirna mõisas toimuvaga kursis juba üle 10 aasta ning on ennast omal ajal seal tihti laadimas käinud. Ta hindab kõrgelt Kirna mõisapere missiooni ajaloolise hoone taastamisel ja tervisekeskuse loomisel. 16. septembril toimub Kirna mõisas Dave Bentoni ja tema tütre Sissi heategevuslik kontsert, mille eesmärgiks on koguda puuduolev summa Kirna mõisa peosaali lae taastamiseks. Lisaks neile astuvad lavale Margus Kappel ja Madis Arvisto. Heategevuskontserdil esitusele tulev programm on kokku pandud Dave Bentoni poolt spetsiaalselt Kirna mõisa atmosfääri arvestades. “Kui saame aidata, siis teeme seda kindlasti! Heategevus on oluline ja ma teen seda hea meelega,” räägib Dave. “Me valmistame ette kava, mis sobib suurepäraselt selle mõisa atmosfääriga!”

Heategevus on oluline ja ma teen seda hea meelega.

Elus on tähtsaimatel kohtadel lootus ja usk

Dave Benton lisab, et tema elus on tähtsaimatel kohtadel lootus ja usk. “Olen alati uskunud, et olen suuteline saavutama palju enamat, kui minult oodatakse ja ma ei kuula inimesi, kes ütlevad mulle, et ma ei saa hakkama, sest ma saan,” seletab ta. Enne Eesti võitu Eurovisioonil rääkis Dave kõigile, et võit tuleb, kuid teda peeti hulluks, eriti meedia poolt, ning oldi hämmingus, kui Eesti esikoha saavutas.

“Minult küsitakse tänase päevani, et mida ma oleks teinud, kui me poleks sel korral võitnud,” jutustab muusik. “Aga sellel pole tähtsust! Ma uskusin, et võit tuleb, ja see ongi kõige tähtsam! Kui sead endale eesmärgi ja usud sellesse siiralt, siis on kõik võimalik!”

Kui sead endale eesmärgi ja usud sellesse siiralt, siis on kõik võimalik!

VAATA DAVE BENTONI SUVESTUUDIO SUVIST INTERVJUUD! 

Rohkem infot heategevusliku kontserdi kohta leiab SIIT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga