1. Avaleht
  2. GoodNews TV
  3. VIDEO I Pühali tegevjuht Keijo Tismus abieluettepanekust: oli eriline hetk ja koht
VIDEO I Pühali tegevjuht Keijo Tismus abieluettepanekust: oli eriline hetk ja koht

VIDEO I Pühali tegevjuht Keijo Tismus abieluettepanekust: oli eriline hetk ja koht

Pühali Hea Elu Keskuse uus tegevjuht Keijo Tismus räägib, et Pühali, endise nimega Adila heaolu- ja puhkekeskus, tähendab tema jaoks väga palju. Kui ta mõned aastad tagasi esmakordselt Pühalisse sattus, tundis ta kohe, et seal on hea olla. See on ka koht, kus ta oma armastatule abieluettepaneku tegi.

Eriline hetk ja koht

Esimest korda sattus Tismus Pühalisse koos naisega, kellega tänaseks on kihlatud. Ta meenutab, et kuna koht meeldis talle nii väga, seal oli hea olla, siis hakkas ta seal korraldama erinevaid sündmuseid. Kõige tuntumad nendest sündmustest on ekstaatilised tantsupeod. „Saalid muudkui täitusid ja täitusid. Oli hea tunne seda siin luua. Ühel suursündmusel tuli mul tunne paluda oma naise kätt. Seda ma ka suure rahvahulga ees tegin – oli eriline hetk. See koht siin… Pühali on valinud meid ja meie valisime Pühali,“ sõnab ta.

Ühel suursündmusel tuli mul tunne paluda oma naise kätt. Seda ma ka suure rahvahulga ees tegin – oli eriline hetk.

Keijo Tismus. Foto: GoodNews, Evelin Kruus

Sisemine teadmine, et peab ettepaneku vastu võtma

Tismus, kes korraldab 26. mail Pühalis ka suvehooaja avapeo, räägib, et järjest Pühalis sündmusi korraldamas käies ja loomas klientidele ning sellele kohale väärtust, tuli talle ettepanek tulla seda kohta arendama, juhtima ning veelgi rohkem heaolu looma. Hetk, kui talle ettepanek tehti, tuli talle koheselt sisemine teadmine, et peab selle vastu võtma.

„Sõbrad ikka küsivad, et milline mu päev välja näeb. Tihtipeale siinsamas keskuses ärgates teen esimese asjana tiiru ja vaatan, et asjad oleksid oma koha peal. Vaatan, kuidas loodus mind vastu võtab ja mida siin veel luua ja paremaks teha annab,“ lausub ta ja lisab, et pilk käib ringi igal sammul. Samuti sisaldavad Tismuse päevad palju suhtlemist nii inimestega, kes tulevad Pühalisse sündmuseid looma, kui ka meeskonnaga, kes aitavad neid sündmuseid läbi viia ning tekitada ja hoida osalejates heaolu tunnet.

Sõbrad ikka küsivad, et milline mu päev välja näeb. Tihtipeale siinsamas keskuses ärgates teen esimese asjana tiiru ja vaatan, et asjad oleksid oma koha peal. Vaatan, kuidas loodus mind vastu võtab ja mida siin veel luua ja paremaks teha annab.

Keijo Tismus. Foto: GoodNews, Evelin Kruus

Iga inimene saab heaolutunde kätte erineval viisil

Pühali Hea Elu Keskus annab Tismuse sõnul erinevaid võimalusi erinevate sündmuste loomiseks. Kohapeal on olemas erinevad saalid ja kohad, kus oma tähtsat sündmust luua. Ka on olemas palju ööbimisvõimalusi ja Pühalisse sobib tulla kõigil – nii suurtel seltskondadel kui ka kahekesti, kui on näiteks soov rabakärjes koos kaaslasega piknikut pidada.

Keijo Tismus. Foto: GoodNews, Evelin Kruus

„Iga inimene on siia oodatud ja iga inimene saab siit oma heaolutunde kätte erineval viisil. Ka on siin olemas kehale ja vaimule saunad, pimeruum ja ka sportimisvõimalused, näiteks tennis, padel, korvpall jne. Pühali kohvik asub labürindi sees ja on väga hea energiaga paik, kus mõnusalt istuda ja olla,“ räägib ta Pühali erinevate võimaluste kohta lähemalt.

Iga inimene on siia oodatud ja iga inimene saab siit oma heaolutunde kätte erineval viisil.

Head Uudised GoodNews