Avaleht Hingele Loo uus rituaal – lihtsalt vaiki
Loo uus rituaal – lihtsalt vaiki

Loo uus rituaal – lihtsalt vaiki

Fotod: Pixabay

Saladus, kuidas elada tõelisemat, rahuldust pakkuvamat, hirmust vaba ja kaastundlikku elu seisneb selles, et lased end juhtida oma kaasasündinud ja võimsal intuitsioonil.

Olgugi et vaim ja selle vägi on kõigile avatud, vajab see avastamist ja hoolitsust. Raamatus “Häälestu oma sisetundele” jagab ülemaailmselt tuntud õpetaja Sonia Choquette lugejaga oma enam kui 35 aasta pikkust kogemust, kuidas leida sidet tõelise sisemise minaga ning avastada oma hinge eesmärki.

Jagame Sinuga raamatust ideed igapäevasest rituaalist, milleks on vaikimine. Vaikuses areneb meie võime kuulda oma sisehäält.

Võta iga päev mõni minut teadlikuks vaikimiseks

Võta iga päev mõni minut selleks, et lihtsalt vaikselt istuda ja oma intuitsioonile häälestuda. See võib olla rahulik aeg duši all või kohe pärast seda, kui oled jõudnud auto parkida. Võid seda teha enne õhtusööki käsi pestes või töölt koju minnes rongi oodates. Samuti võid seda teha pesu triikides, seda kokku lappides või lilli kastes. Need enese sisemusele häälestumise hetked võivad tekkida igal pool ja igal ajal. Mida enam sa õpid häälestuma, hoolimata sellest, kus sa parasjagu viibid, seda lihtsamaks see muutub.

Mida enam sa õpid häälestuma, seda lihtsamaks see muutub.

Kuula oma sisehäält 

Sissepoole häälestudes ei ole vaja keskenduda mingile kindlale asjale. Lihtsalt kuula oma sisehäält, umbes nagu kuulaksid inimest endaga telefonis rääkimas. Pööra oma sisehäälele täit tähelepanu. Küsi vaikselt, mida see tahab sinuga jagada.

Kuula oma sisehäält nagu kuulaksid inimest endaga telefonis rääkimas.

Vaikuses tunnetad vaimu

Intuitsiooni on kõige parem kuulda siis, kui vaim on vaikne. Vaikuses istudes tunnetad vaimu sisemist rahustavat võnkumist kogu oma kehas. See on soe ja siiski võimas, tugev ja samas lõdvestav. See on otsene ja alati tingimusteta armastav.

Intuitsiooni on kõige parem kuulda siis, kui vaim on vaikne.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga