Avaleht Hingele Kuremaa lossis saab ennustaja Edgarilt teada, kuidas hoiduda negatiivsest
Kuremaa lossis saab ennustaja Edgarilt teada, kuidas hoiduda negatiivsest

Kuremaa lossis saab ennustaja Edgarilt teada, kuidas hoiduda negatiivsest

Kuremaa lossis saab ennustaja Edgarilt teada, kuidas hoiduda negatiivsestAastavahetus on mõneti müstiline aeg, mil kombeks õnnetina valda või kuulata näiteks astrloogide juttu. Uuel aastal, juba 3. jaanuril, tuleb Jõgeva valda Kuremaa lossi kultuuri- ja ajaloolise ehitise 171. aastapäevale pühendatud ballile ennustama tuntud ennustaja Edgar Egipt, kes on selles valdkonnas tegutsenud ligi kolmkümmend aastat. Varem teenis ta leiba sisekujundajana ja varustajana. Tema hobiks on loomingulistel hetkedel filmidele muusikat komponeerida.

“Töö- ja toimetulekumuresid on palju, millega kaasnevad kodused ja üldse suhete mured, sealhulgas mured lastega. Peamiseks on aga mure riigiga asjaajamisel. Riik ei toeta veel tavainimest nii palju kui vaja. Eestis jagunevad inimesed ilusateks ja rikasteks ning halliks massiks, kellel pole raha ega võimu. Maainimestel on väga raske. Inimesed tunnevad kergendust, kui saavad teada, millal lahenevad nende jaoks rahamured. Seda saab vaadata tähtede seisu järgi,” vastas Edgar Egipt küsimusele, miks inimesed ennustaja juures käivad.

“Inimesed tulevad minu juurde, ütlevad sünniaja ja panen lisaks astroloogilisele tähtede seisule tarokaarte. See on üsna täpne ja annab inimesele võimaluse halvast hoiduda. Väga halbu asju ütlen mõistukõnes ja konkreetselt surma ei ole minul kellelegi õigust välja öelda,” lisas ta.

Ennustaja Edgari sõnul käivad tema juures paljud kuulsad poliitikud ja riigimehed. “Peamine on ikka mure Eesti riigi pärast,” avaldas ta.
Järgmise aasta Riigikogu valimiste kohta lausus Edgar , et võimalus võita on rohkem, kui ühel erakonnal, kuid ühiskonnaelus palju siiski ei muutu. Ennustaja sõnul on lihtsam elada väikestviisi ja sõltumatult oma pere- ning kodukandikeskselt.

Jaan-Ivo Lukas

 

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga