Avaleht Inspireeriv VIDEO I ÄGEDAD MEHED: Kuidas sul läheb, mees? Kui tunned, et on p…, ehk on abi nädalalõpust meestele!
VIDEO I ÄGEDAD MEHED: Kuidas sul läheb, mees? Kui tunned, et on p…, ehk on abi nädalalõpust meestele!

VIDEO I ÄGEDAD MEHED: Kuidas sul läheb, mees? Kui tunned, et on p…, ehk on abi nädalalõpust meestele!

Enesearengu teejuht Tiit Trofimov, kes korraldab 13.-15. mail Männiku metsatalus Meestekat ehk nädalalõppu vaid meestele, tõdeb, et kui mehe käest küsida, kuidas tal läheb, siis üsna tavaline vastus on, et hästi läheb. „Ja kui küsida, et mis tunne see on, saan üsna ühese vastuse, et jumala p**ses tunne on,“ naerab Trofimov.

„Ärge oodake selle kohani, kus asjad on juba nii p**ses, et valgus paistab kurgumandlite vahelt, vaid tulge ja vabastage enda pingeid väga lahedas ja ehedas meeste selskonnas meestekal, et olla iseendas paremas kohas ja läbi selle oma perele parimaks toeks!“ kutsub ta.

Meestekal hoiavad ruumi Tiit Trofimov ja Denis Vinogradov.

Sellel nädalalõpul ei tarbita alkoholi, ei jooda ennast täis ja ei kiruta meie ümber olevat maailma, vaid hoopiski võetakse vastu külmakogemuse, tantsitakse, tehakse meestejoogat, kogetakse helide teraapiat, mediteeritakse aktiivselt, hingatakse, toitutakse teadlikumalt, vesteldakse olulistel ja vajalikel teemadel, ning nauditakse teadlike meeste seltskonda.

  • Lisainfot meesteka kohta leiab siit!