Avaleht Hingele Venemaa tunnustatud selgeltnägija räägib Eestis hingevõlgadest
Venemaa tunnustatud selgeltnägija räägib Eestis hingevõlgadest

Venemaa tunnustatud selgeltnägija räägib Eestis hingevõlgadest

Venemaa tunnustatud selgeltnägija ja teadlane Natalja A. Onufrijeva peab Tallinnas 28. oktoobrist 3. novembrini rea loenguid.

Natalja A. Onufrijeva

Tihti küsitakse: miks? Miks just minul selliseid asju juhtub? Mille eest mind karistatakse? Miks, miks, miks? Kui karma moodi läks, ununes olulisem küsimus: küsimus hingevõlgadest. Hingevõla kasutamine erineb vundamentaalselt karmaga seotud põhimõtetest. Vastuseid sellele saab loengult „Hinge võlad“. Hingevõla unustamine on äärmiselt ebamõistlik, sest sellel on inimese saatusele oluliselt suurem mõju kui karmal.

Onufrijeva võimed ilmnesid juba kolmeaastasena, kui ta käis arstist vanaisaga töö juures kaasas ja oskas haigete kohta üht-teist öelda. Perestroika järel oli võimalik esoteerikaga isegi Moskva Ülikoolis tegelda, kuid oluliseks peab Onufrijeva sõltumatust esoteerikast: ta soovib, et inimesed mitte ainult ei kuulaks räägitut ja tegutseks selle järgi, vaid mõtleks kaasa.

Hüüdnime Hõbedane Haldjas on ta saanud legendaarselt pimedalt Bulgaaria selgeltnägijalt Vangalt, kellega nad pole kunagi kohtunud. „Oleme kohtunud, aga mitte siin maailmas,” ütleb Onufrijeva.

Onufrijeva on süvausklik. Tal on hea kontakt mitte ainult õigeusu, vaid ka islamiga, preestrid ja imaamid usaldavad teda ning ta on mõlemalt religioonilt tunnustused ja pühitsuse saanud. „Me oleme kogunud raha pühakodadele ja lastekodudele. Praegu on meil seminarid, mille tulu läheb väga raskelt haigete laste peredele,” räägib ta.

Tema poole pöörduvad ka õiguskaitsjad, kui on vaja leida kadunud inimesi. Natalja aitab inimesi siiski peamiselt terviseprobleemide puhul.

Onufrijevat on tunnustatud rahvusvahelise meditsiiniabipreemiaga „Elukutse: elu”. Sihtasutus Terviseassamblee, mida toetavad Maailma Terviseorganisatsioon ja Nobeli komitee Vene esindus, valis Onufrijeva esindama Venemaad Mercy Academy tseremoonial, kus talle omistati Mercy akadeemiku tiitel. Lisaks on ta Star of Hope’i ordeni kavaler.

Rohkem infot seminaride kohta leiab Facebookist

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga