Avaleht Hingele Vabastav hingamine äratab uuele elule
Vabastav hingamine äratab uuele elule

Vabastav hingamine äratab uuele elule

Monika Palmi vabastava hingamise grupitööd toimuvad igal teisipäeval Tartus, Tallinnas kaks korda kuus neljapäeviti ja Rakveres kord kuus pühapäeval.

Vabastav hingamine on lõdvestunud, ühendatud ja toetatud hingamine, mille käigus toimub eluenergia aktiveerimine. Sügavalt hingamine on puhastav igal tasandil. Kogu energiatsükli läbimine suurendab elujõudu, aitab vabastada pingeid, kehasse talletunud vanu emotsioone ja luua uusi, positiivsemaid mõttemustreid.

Vabastav hingamine on seotud rakutasandil säilinud kehapingete, emotsioonide ja mälestuste vabastamisega, mis sügavama hingamise ja toetuse korral hakkavad esile tulema ja tervenema. Samal ajal aitab sügav hingamine teadvustada, mis meie elus on toimumas ja aitab vaadata kogu oma elule ja probleemidele hoopis uue nurga alt.  Sageli kerkivad esile lihtsad lahendused, mille peale seni pole tuldud. Läbi hingamise on võimalik ühendust saada ka oma sisemiste loovate mõtetega.

Vabastav hingamine on suurepärane hingamisteraapiavorm, mis annab võimaluse vaadata endasse ning läbi hingamise vabastada  igapäevastressi ja kõik selle, mis takistab meil elust rõõmu tunda, olemast õnnelik või terve. Vabastav hingamine sobib kõigile olenemata vanusest ja ka auratransformatsiooni läbinutele. Transformeeritutel kiirendab vabastav hingamine indigofaasis kõiki rakutasandi puhastusprotsesse ja kristallfaasis kristalliseerumist.

Hingamisterapeudina on Monika hingamisseansi ajal toetajaks. Energeetilise tervendajana toetab ta hingajat energiaga, mis aitavad puhastada keha ja aurat ning energiablokeeringutel vabaneda.

Hingamisseanss kestab kokku umbes kaks tundi. See algab ja lõpeb vestlusega.

Võimalik on tellida individuaalseansse, samuti seansse sõpruskondadele või asutustes töökollektiividele.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga