Avaleht Sündmused TEADMISTEST TEGUDENI I Eduõpetuste juhendaja Kai Oja õpetab seminaril, kuidas oma eesmärgid päriselt saavutada
TEADMISTEST TEGUDENI I Eduõpetuste juhendaja Kai Oja õpetab seminaril, kuidas oma eesmärgid päriselt saavutada

TEADMISTEST TEGUDENI I Eduõpetuste juhendaja Kai Oja õpetab seminaril, kuidas oma eesmärgid päriselt saavutada

Tartus toimub 31. juulil ja Tallinnas 7. augustil uues ja veelgi vägevamas kuues eduõpetuste juhendaja Kai Oja seminar “Teadmistest tegudeni. Ma tean, miks ma siis ei tee!”.

Seadsid eesmärgid, samas on vajalikud sammud astumata – miks?

Sa seadsid aasta alguses endale eesmärgid. Sa tead, mida Sa pead tegema, et eesmärki saavutada. Sa oled teadvustanud oma hirme ja segavaid mõttemustreid. Sa oled tegelenud enesearenguga ja tead, et tegelikult oleme me kõik võimelised saavutama seda, mida päriselt tahame.

Ometi vaatad oma elu ja näed, et vajalikud sammud on astumata. Miks sa siis ei astu neid samme oma eesmärgi suunas? Mis on see, mis hoiab meid edasi liikumast?
Mis on see nähtamatu takistus meie teel ja kuidas sellest ometi mööda pääseda?

Kai Oja räägib tegelikest põhjustest, miks teadmistele ei järgne tegutsemine ja kuidas seda muuta.

Seminar on mõeldud neile, kes soovivad teadmiste kogumisest astuda ühe sammu edasi ja asuda tegutsema. See aitab aru saada, kuidas rohkem iseendast aru saada ning kuidas saad ise oma elu paremaks luua. See sobib ka siis, kui sa ei tea veel täpselt, mida Sa tahad.

Seminaril räägitakse:

  • Kuidas toimib meie mõistus ja kuidas ise oma elu juhtida;
  • Kuidas muuta oma suhtumist ja seeläbi ka oma elu;
  • Mida tähendab mõtteviisi muutmine ja kuidas seda teadlikult teha.

Kes on Kai Oja?

Kai Oja on eduõpetuse juhendaja, maailmas tunnustatud enesearengu õpetaja Bob Proctori õpilane ja tema õpetuste maaletooja, treener, ema ja ettevõtja.

Kai on inimene, kelle silmad paneb särama teiste aitamine. Kai kirg ja kutsumus on aidata inimestel jõuda nende eesmärkide täitmiseni ja siis veel natuke kaugemalegi.

Miks just Bob Proctori? Sest Kai teab, et tema õpetused toimivad, ta on selle enda elus läbi proovinud ja ära tõestanud. Bob näitab, kuidas luua tasakaal vaimse ja materiaalse vahel läbi korra loomise oma mõtetes.

Kai on oma karjääri jooksul aidanud üle tuhande inimese, viinud läbi erinevaid meistriklasse, webinare ja seminare ja täitnud kümneid endale seatud eesmärke. Eneseareng ja aina uute eesmärkide täitmine on Kai igapäev. Ta õpetab teistele vaid seda, millesse ise usub ja millega ise igapäevaselt tegeleb.