Avaleht Sündmused Taevas ja Maa keskuses toimub Veet Mano juhendamisel praktiline töötuba „Emotsionaalne vabadus”
Taevas ja Maa keskuses toimub Veet Mano juhendamisel praktiline töötuba „Emotsionaalne vabadus”

Taevas ja Maa keskuses toimub Veet Mano juhendamisel praktiline töötuba „Emotsionaalne vabadus”

Veet-Mano-GoodNews2.jpgVeet Mano juhendab 18. oktoobril kell 18-21 Taevas ja Maa keskuses praktilist töötuba “Emotsionaalne vabadus.”

Meie emotsionaalne vabadus on sügavalt seotud meie energiatasemega ning keha, mõistuse ja hinge tervisega. See peegeldub meie igapäevases olekus ja enesetundes. Antud kursusel räägib Veet Mano barjääridest, mis ei lase meie energial vabalt voolata, kuidas negatiivsed allasurutud emotsioonid (hirm, mure, viha, ärrituvus jne) mõjutavad meie igapäeva heaolu ja milliste tehnikate abil on võimalik neist vabaneda ja tunnetada tõelist emotsionaalset vabadust.

Kursus, mis toimub Eesti Osho Meditatsioonikeskuse ja Taevas ja Maa keskuse koostöös, on praktiline ja õpitud tehnikate abil saab iseennast aidata, et meie loomulik energia saaks taas vabalt voolata.

Korraldajad paluvad kaasa võtta õhukese mati ja väikese istepadja ning selga panna liikumist võimaldavad riided. Kuna kohtade arv on piiratud, siis koha kindlustamiseks paluvad korraldajad tasuda ettemaksu 15 eurot ülekandega pangakontole EE491700017003359563 (Saaja: Seminar OÜ). Selgitusse palutakse märkida osaleja nimi. Kursuse tasu on 30 eurot, ülejäänud osa saab tasuda kohapeal sularahas.

Rohkem infot leiab SIIT!

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga