Avaleht Lugemist RAAMATUSOOVITUS! Robin Sharma: Teejuht inimliku suuruse juurde
RAAMATUSOOVITUS! Robin Sharma: Teejuht inimliku suuruse juurde

RAAMATUSOOVITUS! Robin Sharma: Teejuht inimliku suuruse juurde

Teejuht inimliku suuruse juurdeRaamat menuki “Lugu mungast, kes müüs maha oma ferrari” autorilt Robin Sharmalt.

“Teejuht inimliku suuruse juurde” on silmapaistvalt tõhus ja äärmiselt praktiline käsiraamat, mis innustab sind jõudma maailmaklassi nii eraelus kui ka ametialal. Raamat, mille on kirjutanud Robin Sharma, maailma paremaid edutreenereid, kelle mõtteid on innukalt omaks võtnud kuulsad tegevjuhid, juhtivad ettevõtjad, rokistaarid ja kroonitud pead, samuti paljud Fortune 500 ettevõtted, sisaldab järeleproovitud valemit, mis aitab sul jõuda oma varjatud võimeteni ja elada erakordset elu.

Raamatust leiad:

* silmapaistvalt edukate inimeste isiklike harjumuste kirjeldusi;
* mõjusaid ideid, mille abil võid oma organisatsiooni tippu viia;
* erilisi strateegiaid, et muuta tagasilöögid uuteks võimalusteks;
* uuenduslikke taktikaid tippjõudluse saavutamiseks;
* nõuandeid tõelise rikkuse ja ehtsa õnne ligimeelitamiseks;
* edumeelseid ideid täiusliku tervise ja plahvatusliku energiataseme saavutamiseks;
* soovitusi, kuidas saavutada tasakaal töö ja eraelus ning elada lõbusamat elu.

Raamatu “Teejuht inimliku suuruse juurde” lehekülgedelt saad ebatavalisi nõuandeid, mis sind ülendavad, annavad energiat ja panevad tegutsema. Selliste nõuannete hulka kuuluvad “joo kohvi koos Gandhiga”, “räägi nagu superstaar”, “pühendu kõrgeimale klassile”, “probleemid toovad esile geeniuse”, “juhi ilma tiitlita” ja “võidab see, kes kogeb kõige rohkem”. See on raamat, mis puhub elu sinu päevadesse ja aitab elada parimat elu.

Robin Sharma on koolitusfirma Sharma Leadership International tegevdirektor. See firma aitab organisatsioonidel koolitada ilma juhitiitlita juhtivaid töötajaid ning jõuda maailmaklassi. Robin, kes on kaheksa raamatu autor, millest viis on jõudnud müügiedetabelite tippu ja mida on välja antud neljakümnes riigis, on samuti nõutud loengupidaja, juhtimistreener ning nõustaja sellistes firmades nagu Microsoft, Nike, FedEx, NASA, KPMG, IBM ja Noorte Presidentide Organisatsioon.

Kommentaarid