Avaleht Sündmused ÕNNELIKUMA SINU HEAKS I Eduõpetuse juhendaja Kai Oja alustab uue 30-päevase kursusega
ÕNNELIKUMA SINU HEAKS I Eduõpetuse juhendaja Kai Oja alustab uue 30-päevase kursusega

ÕNNELIKUMA SINU HEAKS I Eduõpetuse juhendaja Kai Oja alustab uue 30-päevase kursusega

Kas sina elad sellist elu nagu sa tahad? Kui ei, siis miks mitte? Kas soovid oma ellu muutusi? Siis tuleb sul selleks teha midagi teisiti, kui oled siiani teinud. Eduõpetuse juhendaja Kai Oja korraldab juba kolmandat korda 4. oktoobrist 30-päevast kursust “Rohkemat kui hakkama saamine”, mis on mõeldud nii meestele kui ka naistele.

Foto: Teevi Pihlak

Iga päev üks ülesanne

30 päeva jooksul räägitakse sellest, kuidas oma mõtlemist ja suhtumist muutes endasse ja ümbritsevasse, muutume õnnelikumaks ja rahulolevamaks.

Selleks saavad osalejad iga päev ühe ülesande, mida päeva jooksul teha ning kord nädalas kohtutakse Zoom platvormil, et rääkida mõnest konkreetsest teemast ning tekkinud küsimustele vastused saada. Kingituseks saab “Nagu inimene mõtleb” e-raamatu.

Kursusel õpib unistamise vajalikkust, enesearmastuseni jõudmist, positiivset mõtlemist, suhtumise olulisust, enesekindlamaks saamist, enese väärtustamist, vaatenurga muutmist, aja kasutamist ehk tegevuste planeerimist, uskumuste muutmist ning seda, kuidas luua rõõmu igasse päeva.

See praktiline kursus annab kindlad juhised, mida rakendada ka edaspidi ning aitab luua korda sinu mõtetes ja elada oma südame järgi.

Tagasiside kursusel osalenutelt:

Eda: “Kai on väga pühendunud ja julgustav teejuht enesearengu teel. “Rohkemat kui hakkama saamine” 30 päeva väljakutse on suurepärane võimalus endasse vaatamiseks. Kail on väga mitmekülgne kava kokkupandud, mis võimaldab sul ennast tundma õppida ja kui võtad aega ja oled järjepidev harjutuste tegemisel, siis võid kindel olla, et hakkad elu nägema hoopis teise nurga alt.”

Kristel: “Kursus andis head juhised enda ja oma eesmärkide tundma õppimiseks. Sain teadlikumaks, kuidas positiivsust ning tänutunnet endas edasi arendada. Kai tehtud videod ja materjalid on alati kuidagi sellised energiat ning inspiratsiooni andvad. Eriti vahva on see, et Kai ka elab ise nende õpetuste järgi, mida Ta teistele jagab.”

Jane: “Rohkemat kui hakkama saamine” andis mulle palju selgema pilgu tulevikku. Läbi nende ülessannete vaatasin ma endale väga sügavalt peeglist otsa ja küsisin endalt mitu mitu korda,” Mida Mina tegelikult tahan?” Mis on see, mis Minu tassi täidaks nii et see üle ajab? Läbi Kai juhedamise ja etteantud harjutuste jõudsin ma sammsammult iseendale palju lähemale, leidsin iseenda seest üles vastused küsimustele mis mu peas keerlesid. Kai positiivsus ja rahu annavad nii palju julgustust ja innustust !! Iganädalased webinarid on väga  ägedad, annavad juurde nii palju toetust ja motivatsiooni!! Lihtsalt nii palju ägedaid kaaslasi on võimalik leida sellel põneval teekonnal! Ma kindlasti soovitan seda kursust Sulle, kes sa pole kindel mida Sa oma elult soovid, kui Sinus on ebakindlus ja Sa soovid tuua oma ellu muutusi. See kursus on just ideaalne selle teekonna alguseks, et saada selgust ja luua siht, edasi minna on juba palju lihtsam!”

Katrin: “Mina Katrin, soovitan kõigil inimestel kes on enesearengu teel või siis alles enda tee alguses, osaleda Kai enesearengu kursusel “Rohkem kui hakkama saamine!”, see kursus paneb sind vaatama endasse ja toob välja su nii ilu kui ka valupunktid, Kai ise on inimesena lihtsalt üks suurepärane näide , tõeliselt õnnelikust ja vägevast naisest . Temast ōhkub meelerahu, tasakaalukust , elurõõmu, teotahet, enesekindlust ja rohkelt positiivust. Aitahh sulle Kai, oli imeline 30- päevane teekond!”

Liina: “Ma soovitan sellel kursusel osaleda ka siis kui tunned, et su elus on asjad niigi hästi. Sest alati saab veel paremini! See kursus tõi mugavustsoonist välja, andis palju uusi teadmisi ja näitas palju uusi vaatenurki. Kai juhendajana oli alati väga positiivne, jagas palju uusi ja huvitavaid mõtteid ja nippe igapäevaeluks ja kuidas olla õnnelikum. Samuti oli kogu selle osalejate grupi energia väga positiivne. Iganädalastelt grupi kohtumistelt zoomis sai väga palju elulisi näiteid teiste kogemusest ja väga palju innustust. Südamest õnnelik, et osalesin!”

“Tänu sellele kursusele ja neile ülesannetele hakkasin mina rohkem pöörama tähelepanu oma mõtetele ja tegudele. Neile küsimustele vastates analüüsid sa iseennast ja tänu sellele õpid sa ise ennast paremini tundma.”

“Kursuse raames õppisin rohkem positiivseid mõtteid mõtlema ja neid tähele panema, veel rohkem ja julgemalt unistama, tänulik olema, endasse vaatama. Õppisin endale ütlema, et iga emotsiooniga ei pea kaasa minema. Kindlasti on mul veel pikk tee käia enesearengu teel, aga siin õppisin palju. Soovitan võtta aega iseendale ja osaleda antud kursusel.”

Registreeruda saab SIIN! Webinarid toimuvad kolmapäeviti kell 19.

LEAVE YOUR COMMENT

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga